Z&M Birtija 2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
10. travnja 2006. u 22:29
 odoh gledat seriju neku.kanadsku.cujemo se narode.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:31
Kauboj je napisao/la:

Nikad, kao Bane nikad!
Vidi cijeli citat
  Ajde predlazite nazive
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 22:31
boranija je napisao/la:
provokator je napisao/la:
za sve ljubitelje filma www.imdb.com odlična stranica za sve što nas zanima i još puno više! 
Vidi cijeli citat


aj nemoj zezati
Vidi cijeli citat


odakle si ti je li
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:32
hm...

petrovic, pa kao i dobio je neku nagradu bas za tu sitnicarnicu....ma dobro, ukusi

za mene je obavezno stivo  milorad pavic, naravno srednjosklski hazarski, samo mislim da nije bas prikladno ga obradjivati u srednjoj, nego se samo na neki nacin upoznati sa time, bez nekih dubljih analiza, jer je istina komplikovano, predeo slikan cajem, zvezvdani plast...preporucujem.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
10. travnja 2006. u 22:34
šta ti pišeš koji je to kup je li 
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
10. travnja 2006. u 22:36
djemba djemba je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:

Nikad, kao Bane nikad!
Vidi cijeli citat
  Ajde predlazite nazive
Vidi cijeli citat


KUD U razdeljak te ljubim
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:36
slabo ja djemba poznajem po albumima, imam sve u mp3 formatu tako da ne znam koja je na kojem albumu.

kad odem, kad me djavo isprati
glavnim sokakom
ia kad mesecina zaveje moj trag,
nemoj tugovati
jer jednom....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:36

boranija je napisao/la:
hm...

petrovic, pa kao i dobio je neku nagradu bas za tu sitnicarnicu....ma dobro, ukusi

za mene je obavezno stivo  milorad pavic, naravno srednjosklski hazarski, samo mislim da nije bas prikladno ga obradjivati u srednjoj, nego se samo na neki nacin upoznati sa time, bez nekih dubljih analiza, jer je istina komplikovano, predeo slikan cajem, zvezvdani plast...preporucujem.
Vidi cijeli citat
 Te godine NIN-ovu nagradu je dobio Radovan Beli Markovic, za roman Iluminacija u celijama...Sitnicarnica je bila druga.

Jesi li citao Pavicev "Unikat"

 
[uredio djemba djemba]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
10. travnja 2006. u 22:37
 nagradu je petrovic dobio za crkvu svetoog spasa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:38
za kauboja naziv

ne volem nikog
lutko, takva mi je narav
kao odzak star i garav
puno dima je kroz mene proslo,
ne volem ujne strine sogore komsiluk,
nataknem ih na civiluk....


  • Najnovije
  • Najčitanije