Z&M Birtija 2

Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
10. travnja 2006. u 22:53
boranija je napisao/la:
ajde kauboj je bane, djemba potpredsjednik sale nadj,
ultras blagajnik vasa ladacki, kuba sekretar geda gluperda
Vidi cijeli citat

Ma kuš Vasu za blagajnika... ultras može bit blagajnik Boža zvani Pub, taj je uvijek znao s novcima.
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:54
boranija je napisao/la:
 moze kauboje, laso ti ne omaklo

mislim da ni ja nemam sve oko 140, malo sam se preshalto
Vidi cijeli citat
 ja imam 162
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:55
eto ajvara moda da bude steva cenejac!

mozemo i kolna ubaciti kao specijalnog dopisnika, samo sta bi on bio



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
10. travnja 2006. u 22:55
 Eej gringo dont bi čildren, zašto baš ja Vasa? Radije bih u liku blagajnika utjelovio "izvesnog barona" (on je samo jedared popušio na kartama i ipak ostao živ)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:56

Kauboj

 

Boranija, sin jedinac sam ja. Ispunjavam sve uslove

ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
10. travnja 2006. u 22:57
boranija je napisao/la:
eto ajvara moda da bude steva cenejac!

Vidi cijeli citat


dakle, takva mi je sudbina namijenjena? krasno :)
⚜️⚜️⚜️
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:57
aco braco derane moj...ko li ce biti aco?

djemba nema sta. to ces t irado sa nama ostalom sirotinjom podijeliti

PA kako nisi skontao neki dan sto sam imao u potpisu, e jesi mi i neki znalac?
Colin
Colin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.10.2005.
Poruka: 1.825
10. travnja 2006. u 22:58
boranija je napisao/la:
eto ajvara moda da bude steva cenejac!

mozemo i kolna ubaciti kao specijalnog dopisnika, samo sta bi on bio



Vidi cijeli citat
 

Sta triba piskarat ..?
Ljubomora je grozna stvar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
10. travnja 2006. u 22:58

Kolin moze biti Celovecernji The Kid

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
10. travnja 2006. u 22:59
ajd ja cu biti Aca Braca...

malo mame malo kcerke kibicuju i zagledaju, siparice gradske smizle.....eeeej ne bije nas dzabe glas, zadeni za sesir klas..... 
  • Najnovije
  • Najčitanije