ajkula je napisao/la:
e i znas sto mi nikako nije jasno.kako sam ako sam bulevarom misica dosao na mostar,popeo se gore skrenuo levo i zavrsio preko dedinja na banjicu,kad je u mojoj glavi sve to suprotno.ustvari banjica jeste desno od mostara ,ali zasto sam ja skrenuo na prvom semaforu levo da bi dosao u bulevr mira ili tako nesto.isao sam peske posl tuda i opet mi nije jasno 
Vidi cijeli citat
Znam, zajebano je. I ja kad sam tek polozio voznju nisam mogao da se snadjem na tim petljama. Jednom sam na auto putu promasio skretanje, jer nisam znao koje desno, i onda sam vozio u rikverc nekih 50 metara da bih se vratio na pocetnu tacku. Ponavljam, vozio sam u rikverc na auto putu!
