djemba djemba je napisao/la:
Samardzic je usrao stvar...Treba da poslusas
Balasevicevu pricu na jednom od koncerata..."Umro mu otac, umrla i
majka, devojka, kum...A ja ne smem da pitam za dete
Kako
je poginuo kum? Oni mi kazu jahao konja i konj udario u drvo. Nece konj
u drvo..Hoce hoce, kazu oni. E sretao sam razne konje, ali sigurno
necete naci nijednog konja koji ce udariti u drvo
Na
kraju umro i Vasa...Pa mogli su bar njega da postede. Kazu, ne moze on
je u pesmi umro.. Nije umro-pesma ide Mlad je KAZU bio i kad je
umro...Umesto da se snimi pet nastavaka Vasa uzvraca udarac, Vasa i
Apolo Krid...
Valjda sam uspeo malo da ti docaram... U svakom slucaju cu ti pokloniti DVD sa tog koncerta
Ma mogu samo misliti, najjace su mu te price....ima ono ljubio sam snasu na salasu kad izvodi uzivo...provale zesce...
E pa narezi ga ako ti nije neki problem pa cemo se dogovoriti oko svega uz cevape i koju kilu janjetine