SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 217
jučer u 07:27

timmy je napisao/la:

Ti si se nešto preračunao.
BiH ide na Njemačku samo u jednoj od kombinacija, a to je da samo i ako trećeplasirani prođu iz grupa:

B (BiH), F, G, H, I, J, K i L.

U svih ostalih 229 kombinacija; BiH ide na USA.

Vidi cijeli citat

Nisam ja ništa računao, nego sam jednostavno okrenuo internet simulaciju sa sviđ meni logičnim raspletima i uvijek mi je izbacilo da BIH ide na Njemačku. I te simulacije na internetu su poprilično točne. 

Stavio sam logično, ispadanje Ekvadora, Urugvaja, Škotske i Irana npr i protivnik BIH je definitivno Njemačka. Pa sam stavio da Iran prođe i ispadne Švedska ako bi gadno izgubili od Japana i opet je protivnik BIH njemačka. Meni je u velikoj većini realnih rezultata protivnik BIH njemačka. Pa nisu simulacije na internetu pogrešno napravljene. 

Neka proba tko želi: https://www.nbcnews.com/sports/world-cup/fifa-world-cup-2026-bracket-challenge

[uredio PCDI - 25. lipnja 2026. u 07:28]
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 317
jučer u 07:34
Vidi cijeli citat

Samo u kombinaciji 47 ide na Njemačku a ta je malo vjerojatna.

[uredio Turbodizel - 25. lipnja 2026. u 07:39]
Krzysztof Warzycha
Krzysztof Warzycha
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2024.
Poruka: 299
jučer u 09:54

Žao mi je Katra i babe Atifa, simpatična ekipica za razliku od Bosne.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
jučer u 09:56

Je simpaticno su uzasni

zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.569
jučer u 12:02

Bosna je ostvarila svoj trenutni maksimum s bodom protiv prosjecne kanade i 3 protiv ovih poluanonimaca . Bosna dugorocnije ima vise potencijala od toga, ali trenutno je to to. Oni imaju koridore po bokovima i iza leda. Za iole ozbiljniju reprezentaciju je to autoput, a Katar da je bio prisebniji je mogao zabit jos min 2 gola. Ne cine mi se nesto ni fizicki najspremniji. Pocevsi od Walesa do Katara, izvukli su maksimum maksimuma u ovom trenutku. Euforija i nada ce uciniti svoje, ali realno, tko god dode, vjerojatnije USA, ali ako nekim raspletom bude i GER, ishod ce biti isti. Ockeujem cak i "ruzan" poraz BiH. Ali nije bitno, ovo je njihov moment sada i grade tim za dalje. 

Black or white, we are all BLUE
timmy
timmy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.02.2025.
Poruka: 45
jučer u 12:03

Pisao sam i za vrijeme utakmice, meni je Bašić najbolji igrač tamo. Ostali bez neke vizije, on mi je izgledao jedini kao da može nešto odigrati po travi i smiriti, okrenuti, pokrenuti. Ostatak ekipe, ajde izuzev Alajbegovića, sve na snagu, silom, bez neke pameti. Bez uvrede, navijao sam za njih, ali očekujem više. U R32 baš nemaju što izgubiti, valjda će igrati opuštenije. Barjaktarević opet ništa.

[uredio timmy - 25. lipnja 2026. u 12:05]
zagri79
zagri79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.569
jučer u 12:07

timmy je napisao/la:

Pisao sam i za vrijeme utakmice, meni je Bašić najbolji igrač tamo. Ostali bez neke vizije, on mi je izgledao jedini kao da može nešto odigrati po travi i smiriti, okrenuti, pokrenuti. Ostatak ekipe, ajde izuzev Alajbegovića, sve na snagu, silom, bez neke pameti. Bez uvrede, navijao sam za njih, ali očekujem više. U R32 ama baš nemaju šta izgubiti, valjda će igrati opuštenije. Barjaktarević opet ništa.

Vidi cijeli citat


Mahmic im je nakreativniji potencijal uz Alajbegovica, ali ulazi s klupe jer Barbarez fokus daje na defenzivnom bloku. U 1/32 ce to biti jos najglasenije jer bilo sto drugo ce vrlo brzo vodit u katastrofu.

Black or white, we are all BLUE
burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.194
jučer u 12:44

Ovi centralni u Bih netrebaju biti kreativni
Jučer je Bašić isto imao par bisera.

Ono što oni trebaju napraviti je ubrzat protok i točnost lopti do krilnih igrača...nema piplanja,razmišljanja,nepotrebnog rizika.
Trči,bori se,agresivno na druge lopte i riješi se lopte jednostavno i brzo prema beku ili krilu.

Lako kad krilo ili napadač zezne i izgubi loptu,ali kad se to dogodi Bašiću,Šunjiću,Tahiroviću ili netko treći onda frka.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
jučer u 12:49

Iskrene i emotivne čestitke Kataru na ispadanju s prvenstva.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 217
jučer u 13:53

timmy je napisao/la:

Pisao sam i za vrijeme utakmice, meni je Bašić najbolji igrač tamo. Ostali bez neke vizije, on mi je izgledao jedini kao da može nešto odigrati po travi i smiriti, okrenuti, pokrenuti. Ostatak ekipe, ajde izuzev Alajbegovića, sve na snagu, silom, bez neke pameti. Bez uvrede, navijao sam za njih, ali očekujem više. U R32 baš nemaju što izgubiti, valjda će igrati opuštenije. Barjaktarević opet ništa.

Vidi cijeli citat
Ja naravno navijam da Bosna ide čim dalje..ali osim dosta mogućeg dvoboja Argentina-Capo Verde, i Francuska- s kim god da igra (Paragvaj, Australia) BiH će biti najveći autsajder neovisno o tome bude li protivnik SAD ili Njemačka. Nogomet je uvijek imao dvije senzacije, a prolazak BIH bu osmini finala bila bi jedna od većih.

[uredio PCDI - 25. lipnja 2026. u 13:54]