SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
828384
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
jučer u 14:22

Nada im moze biti da USA iznenada ispuse kao balon, sto nije nemoguce. Iako, USA igra u skladu sa mogucnostima, dosta kvalitetna ekipa.

 

Jasno da ce barbarez igrati autobus i cekati penale ili neki krumpir iz kontre. On se sa USA tesko moze naidgravati posebno ako Pulisic bude spreman. 

 

To je potpuno novo mijesanje karti i u nokaut fazi sve je moguce, sjetimo se Grcke. Naravno, Grcka je igrala superkvalitetan blok i nisu bili uopce losa ekipa, a imali su i vrhunskog izbornika. No, to se dogodi jednom, i vjerojatno nikada vise, da jedna skromna ekipa (u odnosu na najbolje) mlati takve velesile kao ondasnju Cesku, Spanjolsku, Portugal.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
jučer u 15:32

Ciferšlus je napisao/la:

Nada im moze biti da USA iznenada ispuse kao balon, sto nije nemoguce. Iako, USA igra u skladu sa mogucnostima, dosta kvalitetna ekipa.

 

Jasno da ce barbarez igrati autobus i cekati penale ili neki krumpir iz kontre. On se sa USA tesko moze naidgravati posebno ako Pulisic bude spreman. 

 

To je potpuno novo mijesanje karti i u nokaut fazi sve je moguce, sjetimo se Grcke. Naravno, Grcka je igrala superkvalitetan blok i nisu bili uopce losa ekipa, a imali su i vrhunskog izbornika. No, to se dogodi jednom, i vjerojatno nikada vise, da jedna skromna ekipa (u odnosu na najbolje) mlati takve velesile kao ondasnju Cesku, Spanjolsku, Portugal.

Vidi cijeli citat

francusku …

grčka je imala vrhunsku momčad, koja je sve uspješno podredila rezultatu i naslovu. zanimljivio je da ju se od djela ne-grčkih gledatelja i dan-danas za to kritizira.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
jučer u 15:37

Uz dužno poštovanje Bosni i Hercegovini, ako ćemo gledati prikazanu igru na ovom Svjetskom prvenstvu, šanse za prolazak dalje su im apsolutno minimalne.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
jučer u 15:58

Rehagel je i Bundesligu uzeo sa K`lauternom sezonu nakon sto ih je uveo iz druge u prvu ligu. Ocigledno je covjek znao posao.

 

Naravno da bih kvalitetom tesko moze parirati ali nikad se ne zna, bunker sreca amerikanci nervozni udje neki krumpir ovi jos nervozniji, dogadja se svasta. E sad malo teze u kontinuitetu, vec su imali puno srece i sa Walesom Italijom i sa Kanadom i sa Katarom na kraju, nekad ce sreca i napustiti. Vec je Svica odradila posao, tu se vidio nesrazmjer kvaliteta. 

 

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.266
jučer u 16:07

 Ma Ameri su avion za BiH, problemcic je sta su i trkacki puno jaci, ne samo igracki. I kad udre BiH dupli blok, opet ce nesto uletit vjerovatno cisto na volumen napada. I Amerima svasta jos ulazi ovo prvenstvo ionako. No treba se nadati dok se igra, tako da sretno BiH, mogu opusteno, oni su svoje napravili.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 317
jučer u 16:08

Ispali ili prošli, za BiH je odlično iskustvo za budućnost. Vidjeli su kako to izgleda: Logistika, mediji, igranje protiv egzotičnih momčadi s kojim se inače nikad ne sastaješ, klimatske prilike, navijači, atmosfera uopće i naravno rezultatski imperativ uz veliki pritisak i očekivanja domaće javnosti.

Sve su to stvari koje se ne mogu naučiti sjedeći pred TV ili čitati o drugim iskustvima.

[uredio Turbodizel - 25. lipnja 2026. u 16:09]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
jučer u 16:17

To je floskula "mogu opusteno", nitko ne igra opusteno 16finala svjetskog prvenstva.

 

Da kao ostvario si svoje, jesi ali apetiti rastu, nervoza i napetost.

 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 395
jučer u 18:44

BiH je ovo lijepo iskustvo koje bi trebali iskoristiti za dodatnu nadogradnju kao sto nisu iskoristili odlazak na SP 2014 kad su, btw, imali barem duplo bolju momcad nego danas.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
jučer u 21:23

Valjda će BiH povezati ovaj Mundijal sa plasmanom na Euro za dvije godine. Tamo još nisu bili. 

123
...
828384