ARIZIN je napisao/la:
Zanimljiv komentator, stvarno nisam znao da je Ancelotti bio pomoćnik izborniku Italije 1994 na Svjetskom..
Od Svjetskog u SADu do Svjetskog u SADu, bilo bi zanimljivo vidjeti podatak, ali mislim da nikad nije bilo da netko na klupi u bilo kakvoj trenerskoj ulozi bude nakon 32 godine...
Vidi cijeli citat
toliko sam star da se sjećam Ancelottija kao igrača 😁
plemeniti veznjak, ključan u Romi i prvom Berlusconijevom Milanu, nešto odigrao i za repre, ali stalno je imao problema s ozljedama, stalno nekako staklen
kad je Berlusconi preuzeo Milan i počeo gradit super-momčad, Ancelotti je bio prvi izbor i netko oko koga se gradila momčad. Netko koga je Sacchi trebao za svoj nogomet - ključan veznjak u modernoj igri
jedan od onih igrača kojima na terenu vidiš da će jednog dana biti treneri. Zato ga je Sacchi uzeo sa sobom u repre jer su se znali iz Milana, pa bio mu je taktičko srce ekipe i lider na terenu, a Carlito je očito mlad odlučio da ide u trenere
sušta suprotnost prema npr. Manciniju, koji je kao igrač bio malo jebivjetar, puno spektakularniji igrač za mase, ali uvijek na rubu u odnosu s trenerima. S njim su uvijek morali zažmirit na jedno oko. Nikad za njega ne bi rekao da će u trenere i da će imati ozbiljnu karijeru i na klupi
[uredio ian wright - 14. lipnja 2026. u 09:05]