SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

123
...
161718
...
272829
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
14. lipnja 2026. u 05:11

ovim škotima se isplatio polubunker nakon vodstva, to je najgore. haiti aktivniji, ali prespora izgradnja igre i nije im se pozlatilo kao kataru. mpguće, ali vrlo teško u narednim utakmicama. škotima bi dobro došla dva pakovanja.

[uredio cameosis - 14. lipnja 2026. u 05:19]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
tamburalo
tamburalo
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 559
14. lipnja 2026. u 05:44

Seattle je napisao/la:

tamburalo je napisao/la:

Maroko je postao jako ozbiljna ekipa, igraju lijepo, nisu jednodimenzionalni, ima tu i brzine i tehnike a i taktike

Vidi cijeli citat


Jos samo da nisu skrti ko Kramaric, gdje bi im bio kraj.  Danas je bilo par situacija igrac u odlicnoj poziciji a oni idu na soliranje.  

Vidi cijeli citat


slazem se, ima i toga malo, ne bi valjalo da nemaju mana, kako se ono kaze 'africki brazilci' 😀

Festina lente
tamburalo
tamburalo
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 559
14. lipnja 2026. u 05:48

Skoti hrabro stoje na braniku Europe

antemurale Europa 💪

Festina lente
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
14. lipnja 2026. u 05:57

Zbog Haitija sam naravno ostao budan. I razočaran sam kako se ljudi čudom čude ne znam čemu? Eto, Škoti su sretno pobijedili, a vidim ljude je oko Haitija? Pa najavljivali smo dobru i tvrdi ekipu mi koji pratimo, a ovdje valjda ljudi mislili da je to egzotika koja je na prvenstvo došla saditi krumpire? Solidna je to ekipa, i sve šta im treba je da zajedno odigraju 20-ak utakmica jer je puno novih igrača. Lenny Joseph mora biti u prvih 11 zajedno s Isusovom u napadu,. Ja sam se potajno nadao da će uzeti bar bod na prvenstvu. Ali za 4 godine kad se vrate bit će itekako konkurentni za prolazak grupe.  

Odličan potez FIFE ovo proširenje, sve više konkurentnih zemalja, sve više neizvjesnosti što je posebna draž nogometa u odnosu na druge sportove. 

Nabrojio sam već 3-4 najslabije reprezentacije, među njima nije Haiti, ali sam stavio Katar koji je uzeo bod moćnim Švicarci na. Definitivno je Curacao jedina zalutala ekipa na prvenstvu i bojim se danas je utakmice da dežurni protivnici 48 ekipa ne iskoriste to kao argument u  korist svog mišljenja koje se stalno i javno na TV ponavlja da je postao predosadni klišej. 

Nisam do sada vidio niti jedan vaterpolski rezultat, ako bude bit će to jedino danas Njemsčka-Cueacao. Ali prestanite se čuditi stalno, nego prihvatite da su više/manje sve ekipe na prvenstvu konkurentne i da će biti svega. Nemojte se čuditi ako Cape Verde, a pogotovo Uzbeci ili Panama prođu skupinu, dobre su to ekipe.

 

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
14. lipnja 2026. u 08:19

A zasto se i curacao nebi nada mozda ce izgubit protiv svaba a mozda uzmu 3 divljim obalo bjelkoscanima pa produ kao 3. Nogomet je cuda se dogadaju.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.964
14. lipnja 2026. u 08:57

ARIZIN je napisao/la:

Zanimljiv komentator, stvarno nisam znao da je Ancelotti bio pomoćnik izborniku Italije 1994 na Svjetskom..

Od Svjetskog u SADu do Svjetskog u SADu, bilo bi zanimljivo vidjeti podatak, ali mislim da nikad nije bilo da netko na klupi u bilo kakvoj trenerskoj ulozi bude nakon 32 godine...

Vidi cijeli citat


toliko sam star da se sjećam Ancelottija kao igrača 😁

plemeniti veznjak, ključan u Romi i prvom Berlusconijevom Milanu, nešto odigrao i za repre, ali stalno je imao problema s ozljedama, stalno nekako staklen

kad je Berlusconi preuzeo Milan i počeo gradit super-momčad, Ancelotti je bio prvi izbor i netko oko koga se gradila momčad. Netko koga je Sacchi trebao za svoj nogomet - ključan veznjak u modernoj igri

jedan od onih igrača kojima na terenu vidiš da će jednog dana biti treneri. Zato ga je Sacchi uzeo sa sobom u repre jer su se znali iz Milana, pa bio mu je taktičko srce ekipe i lider na terenu, a Carlito je očito mlad odlučio da ide u trenere

 

sušta suprotnost prema npr. Manciniju, koji je kao igrač bio malo jebivjetar, puno spektakularniji igrač za mase, ali uvijek na rubu u odnosu s trenerima. S njim su uvijek morali zažmirit na jedno oko. Nikad za njega ne bi rekao da će u trenere i da će imati ozbiljnu karijeru i na klupi

[uredio ian wright - 14. lipnja 2026. u 09:05]
Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 63
14. lipnja 2026. u 09:19

Sin Younesa El Aynaouia igra za Maroko, zadnja info s utakmice a onda spavanje

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
14. lipnja 2026. u 10:02

Ciferšlus je napisao/la:

Karlo sredio stvari, poslozio ekipu, makar ubio utakmicu.

Jbg to je kad imas strucnjaka, i koliko znaci znalac na klupi. 

Vidi cijeli citat


Kad Don Carlos ubije utakmicu, onda je znalac i stručnjak. 

Kad mi ubijeno utakmicu, onda je to zato jer imamo šarlatana na klupi...

Hrvati...

[uredio pasha77 - 14. lipnja 2026. u 10:02]
Belgrade Hawk
Belgrade Hawk
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.11.2025.
Poruka: 295
14. lipnja 2026. u 10:34

Kod Brazila je stalno isti problem. Kriza identiteta. Recep za rešenje toga su našli 1994. kada im je većina igrača bila iz Bundes lige. Napred Romario, najbolji na svetu u tom trenutku i Bebeto. Njih dvojca da prave razliku, a ostali da rade i špartaju po terenu. Većinu utakmica su tada dobijali 1:0 ali uz posed lopte oko 70% i punu kontrolu.

Pereira je bio tada selektor, posle se vratio nisam sad siguran tačno kad, ali neuspešno, bio je star i nije čovek više na ovom svetu.

 

Edit: Zanimljiv podatak, ni jedan u statrtnih 11 Maroka nije rođen na teritoriji Maroka.

[uredio Belgrade Hawk - 14. lipnja 2026. u 11:03]
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
14. lipnja 2026. u 11:19

narada108 je napisao/la:

samo vi hypate----ja sam trebao vec dugo spati al eto, tako je uvijek bilo kad su natjecanja na ovom djelu svijeta,.....sjecam se OI 1984. joj kad je to bilo

Vidi cijeli citat

u pedesetima?👍 

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
123
...
161718
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije