SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

123
...
232425
...
272829
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.387
jučer u 00:26

Ne volim Viniciusa ali ovdje zbilja nije bilo prekrsaja niti razloga za ponistiti.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
RedJohn
RedJohn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2023.
Poruka: 1.307
jučer u 00:27

Tko mu je kriv što se ne zove Messi

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.387
jučer u 00:27

Fora je sto u VAR sobi ne pokazu ovu zadnju snimku nego onu koja njima pase.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
jučer u 00:28

Var zadržao nadu Škotima 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 00:29

Koliko god je varova suci rade gluposti. Iako mi je drago da je ostalo 1-0, odavno nisam vidio veću sudačku glupost. Škoti nemaju toliko loše igrače koliko loše izgledaju. Šteta

kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.461
jučer u 00:29

Katastrofalna odluka kako mu ne prikazu ovaj kut kamere gdje nema ni F od faula uzas cim nema Europskih sudaca kaos

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 00:30

Raul2000 je napisao/la:

Var zadržao nadu Škotima 

Vidi cijeli citat
Koju nadu, pa nisu niti jednom bili blizu 16 Brazila

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
jučer u 00:30

kev je napisao/la:

Katastrofalna odluka kako mu ne prikazu ovaj kut kamere gdje nema ni F od faula uzas cim nema Europskih sudaca kaos

Vidi cijeli citat

europski suci su izmislili kaos.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 956
jučer u 00:31

Skoti imaju najvise plasmana na SP (8) bez da su ikad prosli grupu. Skroz se trude da tradicija ne umre :)

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
jučer u 00:31

gazi te marokance 🇭🇹🇭🇹🇭🇹🇭🇹

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
123
...
232425
...
272829