SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.406
jučer u 00:33

Već 40 godina pratim Sp. Oduvijek su mi bili dragi Brazilci. Pojavom Vinija i Neymara više nisu. Čak sam i za Argentinu ispred njih ( strašno ).

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
jučer u 00:45

Kakva bombetina Isidora, za kraj prvenstva još jednom haićani pokazuju da su puno zabavniji, nego se očekivalo.

[uredio zrinkec - 25. lipnja 2026. u 00:45]
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
jučer u 00:49

Šteta što Haiti nije u nikakvim kombinacijama. Da su barem neki bod iščupali protiv Škotske. Ali ajde, neka napreduju i neka se vrate konkurentniji za 4 godine.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 00:58

zrinkec je napisao/la:

Kakva bombetina Isidora, za kraj prvenstva još jednom haićani pokazuju da su puno zabavniji, nego se očekivalo.

Vidi cijeli citat
Očekivalo se. Mi koji pratimo, ja osobno sam stalno pisao o njima na temi kvalifikacija. To je neloša momčad kojoj sve šta treba su zajedničke utakmice jer svi ponajbolji igrači nemaju više od 10 utakmica za reprezentaciju.

48 reprezentacija je pun pogodak i sada se vidi koliko je nogomet globaliziran. Iako mislim da će Haiti danas popušiti na kraju nekih 4-2 ili 5-2 jer igraju nevažnu utakmicu, Haiti će za 4 godine ako dodu na prvenstvo, biti potpuno ravnopravna ekipa. 

 

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
jučer u 01:04

Sve ovisi o daljenjem nastavku kopanja igrača, odlaskom Placidea u mirovinu praktički ostaju bez profi golmana, stoper Ade također, trenutno su na praktički rosteru od 13-14 igrača, nivo Lenny Joseph im je sasvim dovoljan

Svakako, Gold Cup dogodine će bit jako interesantan

[uredio Fantazista10 - 25. lipnja 2026. u 01:05]
kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.461
jučer u 01:10

Meni je super sto Balog cijelo vrijeme spominje koliko je za BIH vazno kako ce Škotska izgubiti a bas ni ne spominje a nama trenutno vaznije da Skitska izgubi sa sto vecom razlikom

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 01:20

Inače, ovim lošim rezultatima Škoti su bliže ispadanju nego prolasku, a to BIH gura na Nijemce 99%  Barem po simulacijama koje su meni realne kako će se odviti grupna faza, a to je: ispadne Ekvadora koji ne može dobiti Njemačku, ispadanje Urugvaja koji će izgubiti od Španjolske, ispadanje Irana nakon poraza od Egipta i ispadanje Škotske jer računam da će primiti još koji gol.  S time bi BIH išla na Njemačku. 

A kreten od Bsloga priča da posebno BYiH navija za Brazil? U kakvom filmu je taj debil? BiH je prošla skupinu i ne postoji nikakav rasplet da s 4 boda ne prođe. Pa čak i Škotska s -2 i 3 boda ima bar 30% šanse da prođe

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
jučer u 01:27

I sad bi ova Škotska trebala dalje? A ništa, navijat ćemo za JAR da skine Južnu Koreju.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
jučer u 01:35

knjiskimoljac je napisao/la:

I sad bi ova Škotska trebala dalje? A ništa, navijat ćemo za JAR da skine Južnu Koreju.

Vidi cijeli citat

To da nama bude teze?

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 47
jučer u 01:35

Carlo odlično postavija Brazil. 

  • Najnovije
  • Najčitanije