SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
jučer u 01:42

Skoti ljudovi dragi uvalite bar jedan. Prolazno je -2

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
jučer u 01:42

danchy je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

I sad bi ova Škotska trebala dalje? A ništa, navijat ćemo za JAR da skine Južnu Koreju.

Vidi cijeli citat

To da nama bude teze?

Vidi cijeli citat

Neka naši zasluže prolaz. Engleska je mogla zabiti još koji, Panama se dobila na jedvite jade. Bez obzira na to, imaš još jednu šansu ne izgubiti od Gane. Ako izgubiš i svejedno odeš dalje, koji je krajnji domet? Zlato koje nam nedostaje?

Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.080
jučer u 01:42

Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.729
jučer u 01:52

Balog je upravo za Škote rekao da su skoti, a pravilan izgovor riječi Brazil u svojoj višedesetljetnoj karijeri na HRT-u još uvijek nije naučio.


danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
jučer u 01:53

knjiskimoljac je napisao/la:

danchy je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

I sad bi ova Škotska trebala dalje? A ništa, navijat ćemo za JAR da skine Južnu Koreju.

Vidi cijeli citat

To da nama bude teze?

Vidi cijeli citat

Neka naši zasluže prolaz. Engleska je mogla zabiti još koji, Panama se dobila na jedvite jade. Bez obzira na to, imaš još jednu šansu ne izgubiti od Gane. Ako izgubiš i svejedno odeš dalje, koji je krajnji domet? Zlato koje nam nedostaje?

Vidi cijeli citat

Grupu je vazno proci, nakon toga se karte iznova mijesaju.

Nitko nije prevelik optimist, ali onaj tko voli ovu reprezentaciju ne navija za ishod koji njoj ne odgovara. Tako barem ja mislim, ali mozda sam ja izuzetak...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
jučer u 02:03

Mnogi je ne vole, da

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
jučer u 02:05

McTominay je u svom ovom ludilu moga imat hat-trick. Naivno uzasno naivno primljeni golovi, bit će praćenja drugih rezultata na sve strane.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 02:11

Brazil-Japan u šesnaestini. Ne znam tko će tu biti realni favorit, po kladionicama znamo da će to biti Beazil

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 180
jučer u 02:12

Brazil je realni favorit.

Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.295
jučer u 02:12

Fantazista10 je napisao/la:

Skoti ljudovi dragi uvalite bar jedan. Prolazno je -2

Vidi cijeli citat


Nisam siguran ovo. Dosta ce ekipa odmarati igrace pa ce mozda i neko ko se ne ocekuje doci do 3 boda.  

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
  • Najnovije
  • Najčitanije