SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.105
14. lipnja 2026. u 00:06

Raul2000 je napisao/la:

kraajki je napisao/la:

Ovo pogledam, pa idem spavati, pa se dižem u 6.

Vidi cijeli citat


Haiti - Škotska je za prave sladokusce, to se ne propušta

Vidi cijeli citat


Ma gledao bi ja to itekako da je u nekom normalnom terminu, ekstremno teško mi je biti budan iza ponoći, tako da će mi i ovaj Brazil do 2 sata biti ekstreman.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 00:08

i to je napredak :-0

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
14. lipnja 2026. u 00:12

Bolji ulazak Maroka u susret.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Alexi Lalas
Alexi Lalas
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.08.2025.
Poruka: 116
14. lipnja 2026. u 00:14

Napokon nogomet!

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
14. lipnja 2026. u 00:15

Brazil je usa tako u utakmicu da se zove Curacao dosad bi bilo 15 postova ko su ovi 🤣

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.216
14. lipnja 2026. u 00:16

Kako je Brazil neorganiziran, strašno. 

Osim individualne kvalitete, ovako na prvu izgleda da Carlo nije uspio posložiti ekipu...

vops1986
vops1986
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.05.2026.
Poruka: 30
14. lipnja 2026. u 00:16

Marokanci lete, gušt za gledati

samo spontano Vukovarci
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.194
14. lipnja 2026. u 00:17

Bome ih peglaju. Ali treba zabiti 

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
14. lipnja 2026. u 00:18

Brazil za sada igra sporijim tempom nego Hrvatska u ovim prijateljskim utakmicama ..

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
14. lipnja 2026. u 00:22

Brazil propustio posjed, neka smo I ovo dozivjeli