SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

123
...
567
...
272829
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
14. lipnja 2026. u 00:27

Reklo bi se da je Maroko zabio u najboljem trenutku, na samom kraju prve četvrtine. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.315
14. lipnja 2026. u 00:28

Milky1950 je napisao/la:

Ludnica od dana kakav spektakal ce ovo bit do 8 ujutro.

Vidi cijeli citat


Kaj ćeš gledati do jutra?

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.106
14. lipnja 2026. u 00:29

Maroko taktički jako jako zanimljiv u prvoj četvrtini utakmice.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Carobnjak
Carobnjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2013.
Poruka: 1.559
14. lipnja 2026. u 00:29

Steta za one koji spavaju :D 

 

TA' ĆE KUTIJA ŠIBICA.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
14. lipnja 2026. u 00:29

Moze li meni netko, neupucenome, objasniti zasto se toliko pise o utakmici Haiti Skotska?

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389
14. lipnja 2026. u 00:29

Maroko prije 4 godine je bio prilično dosadan za gledati, ovo danas je baš lijep nogomet, svaka im čast

227398
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
14. lipnja 2026. u 00:30

Carobnjak je napisao/la:

Steta za one koji spavaju :D 

 

Vidi cijeli citat


A vjerujem da većina gleda, ovo je jedna od najboljih utakmica u grupnoj fazi.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.748
14. lipnja 2026. u 00:30
Ko bi reka da će Brazil bit bolji u skijanju nego u nogometu? Svašta je moguće, pa i to.
SLAVA UKRAJINI!
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.663
14. lipnja 2026. u 00:30

Ciferšlus je napisao/la:

Moze li meni netko, neupucenome, objasniti zasto se toliko pise o utakmici Haiti Skotska?

Vidi cijeli citat


ironični hajp 

 

 

I'm not mean, you're just a sissy.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 00:30

mogli bi navijaci Brazila danas opet plakati ...kao one noci 2014.....

123
...
567
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije