SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

123
...
192021
...
272829
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.233
19. lipnja 2026. u 11:04

Najbitnije je izdrzat Flower of Scotland

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.196
19. lipnja 2026. u 14:22

Zanima me hoće li Haiti opet onako prilično otvoreno izaći kao protiv Škotske ili će se ipak danas zabiti na svoju polovinu, jer bi s onakvom igrom moglo biti baš dosta prostora za brazilce koji su naravno dosta sposobniji kazniti to nego škoti.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.196
20. lipnja 2026. u 00:02

Brutalan finiš Saibarija, najraniji gol prvenstva zasada.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.326
20. lipnja 2026. u 00:05

mislim, bilo je jasno da ce Skotima bit tesko nakon sto smo vidili od Maroka u zadnje vrijeme, ali da bas zabiju u 2.minuti...sad se Skoti brzo moraju sabrat, inace....

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
20. lipnja 2026. u 00:09

Kakva emocija na himnu, bravo Škoti. Nadam se da će jednog dana biti nezavisna država.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
20. lipnja 2026. u 00:13

knjiskimoljac je napisao/la:

Kakva emocija na himnu, bravo Škoti. Nadam se da će jednog dana biti nezavisna država.

Vidi cijeli citat

imali su sansu,. pa su na referendumu prije par godina razocarali

tu je dobro da Maroko dobije pa ih dobije jos i Brazil, Haiti ce i tako imati 0 bodova, 3.  ovdje onda ima 3 boda i negativnu gol razliku

Domovine sin
Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
20. lipnja 2026. u 00:13

Zaspat cu uz ovog Baloga...

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
20. lipnja 2026. u 00:20

koliko god da su mi škoti simpatični, odgovara nam njihov poraz

tako da samo nek ih marokanci napune

I'm not mean, you're just a sissy.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.630
20. lipnja 2026. u 00:21

Šta nam odgovara, ako ne dobijemo Panamu i Ganu onda se vraćaj kuci svakako. 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
20. lipnja 2026. u 00:28

Vilenjak je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

Kakva emocija na himnu, bravo Škoti. Nadam se da će jednog dana biti nezavisna država.

Vidi cijeli citat

imali su sansu,. pa su na referendumu prije par godina razocarali

Vidi cijeli citat

73 posto ljudi starijih od 65 godina su glasali za ostanak u UK-u. Svakako presudan faktor pošto je rezultat bio 44 posto za odcjepljenje, 56 za ostanak. Za jedno 10-15 godina valja opet probat.

123
...
192021
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije