PCDI je napisao/la:
ManchaVerde je napisao/la:
PCDI je napisao/la:
...u Haitiju su ljudi prvi puta izašli na ulice bez straha od bandi...
Vidi cijeli citat
Kljucne informacije iz ove grupe su nam ostale nepoznate, kako bande komentiraju nastup Haitija?
Hoce li dopustiti ples na ulicama?
Nemoj da izgrizemo nokte od neizvjesnosti...
Vidi cijeli citat
Koja je poanta ovog posta? Haiti se na prvenstvu predstavio u vrlo dobrom izdanju, svakako pozitivno. To šta ismijavaš teško stanje u njihovoj državi govori o tebi.
Vidi cijeli citat
Ismijavanje?! Neeee, ja sam zivo zainteresiran za stanje na Haitiju, o cemu ste nas ti i tvoji prethodni profili redovito izvjestavali dok im je islo dobro. Sad kad su izgubili tri zaredom ni rijeci, pa se bojim da krijes istinu od nas, jer je prestrasna. Mozda su bande krivo shvatile ovaj nastup, radi se o hirovitim likovima. Neizvjesnost ce me izjesti.
Kad vec imamo takvog insidera na raspolaganju, steta da zivimo u mraku. Ili da, baveci se prolascima skupina i utakmicama, izgubimo fokus sa stvarnog cilja SP-a, mira u svijetu.