SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
20. lipnja 2026. u 10:08

Čestitke Paragvaju, mogli bi sa bodom dalje. Iako bi moglo biti i lošijih reprezentacija od njih sa 3 boda. To sa trećeplasiranima će biti zanimljivije i od samog Svjetskog prvenstva.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
20. lipnja 2026. u 10:25

Žao mi je što su Turci ispali, ne toliko zbog njih samih, jer nemam ništa s njima, već zbog načina igre. Uvijek neke drame, pa da su se našli protiv Francuza ili pogotovo Njemaca, koliko bi tu iskrice frcale  na sve strane!? I Turci su u stanju njima se donekle ravnopravno suprostavit, što Paraguay i Australija sigurno nisu.

Uvijek je s njima interesantno, napeto, zabavno, Drama Queen.

Ovaj Paraguay će se zatvorit i pokušat ne primit što dulje, na koncu će ipak ispušit. Miljun puta viđeno, dosadno.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.111
20. lipnja 2026. u 10:26

turci imao 62 shots u prvi 2 utakmici bez gol. 

Heja Sverige
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
20. lipnja 2026. u 10:35

62 udaraca, 0 golova, pola utakmice s igračem više, dva protivnika koja su ameri oba razvalili i na kraju ispadanje prije 3. kola 😂

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.964
20. lipnja 2026. u 10:52

62 udarca, 0 golova

ko ja kad izađem van i krenem barit komade

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.768
20. lipnja 2026. u 11:13

Prvi put sam jučer gledao Amerikance. Bio ugodno iznenađen. Dobro posložene ekipa, teže brzoj igri i brzim dodavanjima. Borbeni, agresivni, brza krila, mnogo trče. Nisu imali problem se tući. U napadu dobri, ali u obrani ipak ne toliko dobri da kvalitetnija momčad neće njima zabit. 

Turska postala prvi veliki gubitnik na turniru. Teško razočaranje. Protivnici hladno kaznili rupe u obrani. Oni izgledali da za sedam dana nebi dali gol. 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.663
20. lipnja 2026. u 11:18

guštam

dark horse lol

I'm not mean, you're just a sissy.
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 956
20. lipnja 2026. u 11:37

zrinkec je napisao/la:

62 udaraca, 0 golova, pola utakmice s igračem više, dva protivnika koja su ameri oba razvalili i na kraju ispadanje prije 3. kola 😂

Vidi cijeli citat


FM brojke 😁

Ocekujem visestruko spominjanje "nisanskih sprava" u vecerasnjoj Americani.

Najtuznije je sto na klupi imaju covjeka koji bi iz 62 suta dao 20 golova (mislim na izbornika 😉).

Goldiakis
Goldiakis
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.05.2020.
Poruka: 606
20. lipnja 2026. u 11:50

Velika većina turskih udaraca je išla s distance. Oni su jutros imali 3 velike prilike, u utakmici u kojoj su 45+9 minuta igrali s igračem više.

Protiv Australije je bilo nešto više prilika, ali dosta je to jalovo i tromo izgledalo. Oni kada ne dobiju prvu utakmicu na turniru redovito lete s natjecanja.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
20. lipnja 2026. u 12:01

SAD izgleda jako dobro. Na stranu sta su igrali protiv manje kvalitetnih ekipa prikazali su stvarno dobru igru. Ima jačih reprezentacija na prvenstvu od SAD-a koje su igrale protiv čak slabijih ekila pa nisu pokazale ovakve igru. Vidim jedne od domaćina kao potencijalno iznenađenje... 

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
  • Najnovije
  • Najčitanije