SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
20. lipnja 2026. u 12:04

s nižom i osrednjom klasom se mogu nosit bez problema. Bit će problem kada dođu na noge npr. Belgiji, Senegalu ili Meksiku

Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.302
20. lipnja 2026. u 12:15

Najljigavije od ovog pravila nije sama suština istog, nego to da je doneseno zbog Viniciusa, koji svojim ponašanjem nikome ne bi trebao biti uzor.

Uvjeren sam da će nogometaši brzo naći alternative, ima riječi koje možeš izgovoriti bez micanja usana pa te ne mogu pročitati kasnije, već ovako na prvu mi pada na pamet par ideja.

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.104
20. lipnja 2026. u 13:26

Dobar tek svima.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
20. lipnja 2026. u 13:28

ian wright je napisao/la:

s nižom i osrednjom klasom se mogu nosit bez problema. Bit će problem kada dođu na noge npr. Belgiji, Senegalu ili Meksiku

Vidi cijeli citat

Baš zbog toga me zanima kako će Ameri izgledati protiv Turaka. Jer ruku na srce, Turci imaju kvalitetu gore navedenih i već zbog svojih (razočaranih) navijača i časti neće se predati. Red je da odigraju barem jednu dobru tekmu.

Sad,..., moguće da Ameri igraju sa B-sastavom, malo bi onda mogli zaključiti.

Iako su Turci poznati po tomu da igraju jako protiv jakih a choke-aju potpuno neočekivano.

Sjetimo se 2002 kas su se gotovo ravnopravno nosili dva puta sa jednim onda nedodirljivim Brazilom a dvije godine kasnije propustili kvalificirat se za EP04 u Playoffu, porazom protiv .... Latvije 😮 Sa skoro identičnom momčadi. Nevjerojatno. 🤪

Neću sada o 2008, kad su nas uvalili u crno i nabili tešku traumu svojim fakat B-sastavom.

To su Turci.

timmy
timmy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.02.2025.
Poruka: 46
20. lipnja 2026. u 13:32

Sviđa mi se stil Amerikanaca, idemo naprijed, probamo, ide, ajmo dalje. Ne ide, izgube loptu, ništa, u obranu, trči, repeat. Nema tu filozofije, taktičkih zamisli, pimplanja, kombiniranja...Igrači igraju nogomet i to je to. Baš bi volio da nalete na Španjolsku/Portugal/ ili ekipu kao Italija (da je tu) i izbace ih. Kadana slično igra, čak i Englezi ali na višoj razini. Bez neke velike filozifije, fizički spremni i melji.

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
20. lipnja 2026. u 13:43

danchy je napisao/la:

Crveni karton se daje jer je igrac prekrio usta rukom?? Ne zato sto je nekoga vrijedao, nego jer je prekrio usta rukom!! Alo, crveni karton? Zasto ne zuti za prvi put?

A zasto sve to? Zato sto je od tisuca i tisuca takvih interakcija izmedu igraca jedan navodno rasisticki vrijedao drugoga?!

Da, za mene je to dno nogometa. Puno vise od pauza za vodu (zapravo reklama) ili slicnih pizdarija oko kojih se dize buka na ovom SP...

Vidi cijeli citat

Moram se složiti da je pravilo retardirano i da nema smisla. 

Šta je slijedeće, kad igrač opsuje nakon starta ili promašene prilike ide karton? 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
20. lipnja 2026. u 13:58

ian wright je napisao/la:

62 udarca, 0 golova

ko ja kad izađem van i krenem barit komade

Vidi cijeli citat

Ejs, da 62 startaš, neka bi dala, na koju god foru da bariš.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
20. lipnja 2026. u 14:09

Pokrivanje usta rukom - crvena karta

 

Start nogom na ahilovu tetivu - 😎

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.651
20. lipnja 2026. u 14:44

ian wright je napisao/la:

62 udarca, 0 golova

ko ja kad izađem van i krenem barit komade

Vidi cijeli citat

Znaš kako se kaže...ne je*e lijep, nego uporan...tak da...keep going...

Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.534
20. lipnja 2026. u 14:46

Ciferšlus je napisao/la:

Pokrivanje usta rukom - crvena karta

 

Start nogom na ahilovu tetivu - 😎

Vidi cijeli citat


"Nije važno što kaže nego ko kaže" ili u ovom slučaju napravi

  • Najnovije
  • Najčitanije