ian wright je napisao/la:
s nižom i osrednjom klasom se mogu nosit bez problema. Bit će problem kada dođu na noge npr. Belgiji, Senegalu ili Meksiku
Vidi cijeli citat
Baš zbog toga me zanima kako će Ameri izgledati protiv Turaka. Jer ruku na srce, Turci imaju kvalitetu gore navedenih i već zbog svojih (razočaranih) navijača i časti neće se predati. Red je da odigraju barem jednu dobru tekmu.
Sad,..., moguće da Ameri igraju sa B-sastavom, malo bi onda mogli zaključiti.
Iako su Turci poznati po tomu da igraju jako protiv jakih a choke-aju potpuno neočekivano.
Sjetimo se 2002 kas su se gotovo ravnopravno nosili dva puta sa jednim onda nedodirljivim Brazilom a dvije godine kasnije propustili kvalificirat se za EP04 u Playoffu, porazom protiv .... Latvije 😮 Sa skoro identičnom momčadi. Nevjerojatno. 🤪
Neću sada o 2008, kad su nas uvalili u crno i nabili tešku traumu svojim fakat B-sastavom.
To su Turci.