SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
151617
...
303132
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
19. lipnja 2026. u 22:01

Ameri pressingom po cijelom terenu. Svaka čast. S njima se možemo sresti tek u 1/4 - ako tuku Belgiju. A mogu. Rađe bi Belgijance.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
19. lipnja 2026. u 22:04

Turbodizel je napisao/la:

Ameri pressingom po cijelom terenu. Svaka čast. S njima se možemo sresti tek u 1/4 - ako tuku Belgiju. A mogu. Rađe bi Belgijance.

Vidi cijeli citat

nasi tek trebaju igrati obranu da bi osigurali dvije pobjede, onda moremo o Belgijancima ili o kome god

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
19. lipnja 2026. u 22:10

Sredit će se. Sa 4 otraga nema zime, to znaju. A i nisu svi tako jaki u skoku ko Englezi, zapravo nitko.

Usput, moja teorija zavjere i dalje ostaje da je naš Mastermind na klupi Englezima namjerno predao, igravši suludu taktiku, da još ne bi mi osvojili grupu.

[uredio Turbodizel - 19. lipnja 2026. u 22:15]
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.305
19. lipnja 2026. u 22:15

Turbodizel je napisao/la:

Sredit će se. Sa 4 otraga nema zime, to znaju. A i nisu svi tako jaki u skoku ko Englezi, zapravo nitko.

Usput, moja teorija zavjere i dalje ostaje da je naš Mastermind na klupi Englezima namjerno predao, da još ne bi mi osvojili grupu.

Vidi cijeli citat

a da, da igramo polufinale s francuzima, a ne argenticima...ima logike...

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
19. lipnja 2026. u 22:16

Amefi su opasno dopingirani, nema teorije da se išta otkrije, ali i dobro posloženi.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
19. lipnja 2026. u 22:17

U 1/2 nema lakih. A mogu Francuzi zapet na Njemcima.

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.277
19. lipnja 2026. u 22:19

VAR

Audaces fortuna juvat
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
19. lipnja 2026. u 22:22

Australija teško smeće od ekipe

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
19. lipnja 2026. u 22:29

Kako ovo sada nije penal za Australiju? 

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.202
19. lipnja 2026. u 22:35

Znam da protivnici nisu neki bili, ali prilično impresivne dvije predstave amera, još dobar ždrijeb se otvara, mogla bi se proći koja knockout runda.

123
...
151617
...
303132
  • Najnovije
  • Najčitanije