SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
303132
Beretkica
Beretkica
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 153
danas u 07:25

Subert32 je napisao/la:

Ante je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Urugvaj dobije Španjolsku, Rćani dobiju Saudijce, Alžir i Austrija odigraju neriješeno ali ne bez golova, mi dobijemo Ganu ili remiziramo, Kongo dobije Uzbekistan, Iran dobije Egipat, Belgija i N. Zeland ne odigraju neriješeno i Paragvaj ispada.

Ajmo!

Vidi cijeli citat


Nažalost, ništa od toga. Alžir i Austrija će odigrati neriješeno bez golova.

Vidi cijeli citat

Mislim da bi čak i tad Paragvaj ispao. Jer imali bi identičnu gol razliku kao Alžir, ali imaju i crveni, pa mislim da bi na fair play bodove ispali.

Mislim nevezano za to šansa da se ovo sve dogodi je možda 5%, al eto.

Edit: Evo provjerio sam, može i 0-0 :)

Vidi cijeli citat


Može sad kad još nisu odigrali, Alžir je svakako sposoban i odigrat 0:0 i dobit dva crvena :) 

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
danas u 07:28

Beretkica je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Ante je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Urugvaj dobije Španjolsku, Rćani dobiju Saudijce, Alžir i Austrija odigraju neriješeno ali ne bez golova, mi dobijemo Ganu ili remiziramo, Kongo dobije Uzbekistan, Iran dobije Egipat, Belgija i N. Zeland ne odigraju neriješeno i Paragvaj ispada.

Ajmo!

Vidi cijeli citat


Nažalost, ništa od toga. Alžir i Austrija će odigrati neriješeno bez golova.

Vidi cijeli citat

Mislim da bi čak i tad Paragvaj ispao. Jer imali bi identičnu gol razliku kao Alžir, ali imaju i crveni, pa mislim da bi na fair play bodove ispali.

Mislim nevezano za to šansa da se ovo sve dogodi je možda 5%, al eto.

Edit: Evo provjerio sam, može i 0-0 :)

Vidi cijeli citat


Može sad kad još nisu odigrali, Alžir je svakako sposoban i odigrat 0:0 i dobit dva crvena :) 

Vidi cijeli citat

Trenutno imaju 10 kaznenih bodova manje, direktni crveni nosi 4, žuti 1, tako da teško čak i za njih

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.964
danas u 08:11

Manga Guela je napisao/la:

Australija prošla, a onako dojam je da je to jedna bezlična, netalentirana ekipa koja ništa nije pokazala. 

Vidi cijeli citat


dobili su Turke, čime je njihov nastup na SP zaradio pozitivnu ocjenu

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
danas u 08:26

Nisam znao da su i rezervisti USofA ovako dobri, ravnopravno sa turcima u odlicnoj opustenoj utakmici. Leti se na sve strane.

 

Pulisic usao malo da osjeti teren, bas je odlican na ovom prvenstvu.

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.396
danas u 11:00

Odu Ameri.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
danas u 13:07

madmax17 je napisao/la:

Odu Ameri.

Vidi cijeli citat

Trump kriv

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
123
...
303132
  • Najnovije
  • Najčitanije