SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
131415
...
484950
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
14. lipnja 2026. u 23:00

pasha77 je napisao/la:

Evo dočekali ljudi jednu utakmicu, gdje je autsajder fasovao porciju i odmah treba smanjiti broj sudionika.

To što je Katar iznenadio Švicu, a isto im se predviđala porcija - to ćemo zanemariti. 

 

Vidi cijeli citat
Sve će ti zanemariti, jer u preostalih 100 utakmica možda se još jednom dogodi da netko izgubi 5 ili više razlike. Sve ovo drugo će ti zanemariti ili pisati da "Europljani" ne idu punom snagom ili pizdarije tipa da su imali više šansi i posjed lopte.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
14. lipnja 2026. u 23:03

frano1982 je napisao/la:

Ako ti je Njemačka prvi favorit za naslov onda stvarno.

Mislim mogu uzet ali da su u prvih 5 favorita nisu 

Vidi cijeli citat
Jesu. Čak je i opsesivno analitičar i filozof Ivan Ivković Los to izjavio. Imam više argumenata i to, da si čitao temu kvalifikacija bi znao koji su, Neda mi se ponavljati. Mi o SP pišemo već 2 godine, većina vas ovdje navali kada je završni turnir, a kada krene četvrtfinale svi će biti veliki znalci o sastavima Portugala, Engleske, Španjolske, Njemačke i Francuske. Meni manje interesantno, ali svejedno mi je Njemačka prvi favorit uz Francusku 

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
14. lipnja 2026. u 23:21

Mtipster je napisao/la:

Uspjeli ste dovest svađu do oštrih tonova, a ne vidite poantu priče. Pa ne širi to FIFA zbog Curacaa i Haitija, CONCAF nije dobio ništa više kroz kvalifikacije, samo su došli neki novi jer su se 3 kvalificirali kao domaćini.

Ono što FIFA hoće je Kinu ili Indiju na SP-u, zato se Aziji daju mjesta šakom i kapom, al ovi jbga su tolko loši pa eto nama Jordana, Uzbekistana i Iraka. Prije će se Palestina bez države kvalificirat nego ovi koje FIFA želi. 

Vidi cijeli citat

O čemu se FIFI radi pokazali su uvođenjem komeršl brejkz, tzv kuling brejkz.

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 956
14. lipnja 2026. u 23:51

PCDI je napisao/la:

frano1982 je napisao/la:

Ako ti je Njemačka prvi favorit za naslov onda stvarno.

Mislim mogu uzet ali da su u prvih 5 favorita nisu 

Vidi cijeli citat
Jesu. Čak je i opsesivno analitičar i filozof Ivan Ivković Los to izjavio. Imam više argumenata i to, da si čitao temu kvalifikacija bi znao koji su, Neda mi se ponavljati. Mi o SP pišemo već 2 godine, većina vas ovdje navali kada je završni turnir, a kada krene četvrtfinale svi će biti veliki znalci o sastavima Portugala, Engleske, Španjolske, Njemačke i Francuske. Meni manje interesantno, ali svejedno mi je Njemačka prvi favorit uz Francusku 

Vidi cijeli citat


Tko to vi? Profil ti je star 3 mjeseca 😜

Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.303
14. lipnja 2026. u 23:51

zgembo je napisao/la:

O čemu se FIFI radi pokazali su uvođenjem komeršl brejkz, tzv kuling brejkz.

Vidi cijeli citat


Upravo to, umotaju u brigu za zdravlje igrača cooling brejks na 20 stupnjeva.

Dovest jednu od megadržava na SP (Kina, Indija, Indonezija) bi im bila sjekira u med, ko i duhanskoj industriji kad su se prebacili tamo. A ljudi se uhvate i posvađaju, jedni bi bolji nogomet, drugi ih odmah optuže da diskriminiraju siroti Curacao.

Kad se analizira, sva ta prodavanja nekog diversitija i slično su radi interesa, ko i dugine boje na kapetanskim trakama - skužili likovi da je to populacija koja većinom nema djece, dobro zarađuju, imaju veći raspoloživi dohodak i odlični su konzumenti - normalno da hoće dio tog kolača. Naravno, umotaju to u diversity i borbu protiv diskriminacije, a ljudi se formiraju u tabore za i protiv i svađaju dok oni broje lovu i svima nam se smiju.

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
15. lipnja 2026. u 00:07

Sastavi s obe strane mnogo ozbiljni. Samo da ne bude thunder alert, nevrijeme je blizu 

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.264
15. lipnja 2026. u 00:13

Fantazista10 je napisao/la:

Sastavi s obe strane mnogo ozbiljni. Samo da ne bude thunder alert, nevrijeme je blizu 

Vidi cijeli citat

Nemam uopće pojma što možemo očekivati od ove utakmice.

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
15. lipnja 2026. u 00:16

Fantazista10 je napisao/la:

Sastavi s obe strane mnogo ozbiljni. Samo da ne bude thunder alert, nevrijeme je blizu 

Vidi cijeli citat


Zasada još nije bilo nigdje, nadam se da će tako i ostati.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
15. lipnja 2026. u 00:16

qwerty je napisao/la:

Fantazista10 je napisao/la:

Sastavi s obe strane mnogo ozbiljni. Samo da ne bude thunder alert, nevrijeme je blizu 

Vidi cijeli citat

Nemam uopće pojma što možemo očekivati od ove utakmice.

Vidi cijeli citat


Da, može ovo otići na bilo koju stranu

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
15. lipnja 2026. u 00:44

Ovome gore glavni argument Ivković Los. Najveći prevarant od svih analitičara,kod njega samo ja, ja, ja. Kad je on to rekao e onda baš nema ništa od Njemačke

123
...
131415
...
484950
  • Najnovije
  • Najčitanije