SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
121314
...
484950
Sancho
Sancho
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2021.
Poruka: 792
14. lipnja 2026. u 21:44

Ajde švabe će proć grupu za promjenu haha 

Samo bijeli.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.396
14. lipnja 2026. u 21:44

Koje vuko*ebine na ovom prvenstvu.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
14. lipnja 2026. u 21:44

Reggae Boysi su ekipu koja je izbacila Kamerun i Nigeriju (kakvi god bili reprezentacije za kojima se ovamo nariče) držali na nuli 105 minuta u egal utakmici, tako da, govorim o trenutnoj eri. A i utakmica u Kingstonu je realno trebala završit 2-3 razlike za njih prema šansama. Kad si očekivano najlošija ili 47. ekipa nekog turnira mislim da je cilj da odeš s nečim šta ćeš uvijek pamtit.

[uredio Fantazista10 - 14. lipnja 2026. u 21:45]
zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
14. lipnja 2026. u 21:46

Fantazista10 je napisao/la:

zgembo je napisao/la:
Voliš gledat egzotične ekipe, pratiš playoff 4. lige u Bangladešu. Sve OK, knock yourself out. Čak i razumijem draž toga.

Ali povećanjem broja sudionika dolaze ekipe s velikom razlikom u kvaliteti. I onda gledamo kako napucavaju neke jadnike. Iživljavanje. I to je onda kao kul?  Kao da gledaš da netko tuče mrva konja.

Vidi cijeli citat

Ne vidim točni motiv odgovora, samo približavam ljudima probleme koje ova ekipa ima jer ih neće čut ako slušaju ART (amaterska radio televizija). 

I da se citiram s teme druge grupe:

Curacao je realno bio druga ekipa svoje skupine iza Jamajke i nisu najbolje od Concacafa i uz to su upali u grupu kakvu jesu tako da se nadam da će bar dostojno odradit turnir, mogu me samo pozitivno iznenadit iako su Škote i Australce dugo mučili ove godine ali nemam neka očekivanja. Posebice zbog padova u igri zadnjih 30 min.

Sve po očekivanjima, pa kad su već tu umjesto Jamajke koja je puno čvršća defanzivno ekipa onda radije da izgube ovako nego 3x 3-0 i da imaju svoj moment zarizan :)

Vidi cijeli citat

Da, nisam najbolji post izabrao za citat, tu si u pravu. Išlo je više tebi kao izraženom poborniku ovog formata natjecanja i ljubitelju egzotičnih nogometnih destinacija.

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
14. lipnja 2026. u 21:48

Evo vidim da neće niko pa ću onda ja to spomenuti: ovakve utakmice su samo pokazatelj da se prvenstvo nije smjelo proširivati. 

32 ekipe i amen. 

Imate kvalifikacije, kasnije 8 skupina po 4, osmina, četvrtina, polufinale, 3. mjesto i finale. Zašto mijenjati nešto što je funkcioniralo? 

Sad gledam mentalne gimnastike sa ovim trećim mjestima, više ekipa prolazi skupinu nego šta ispada.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
14. lipnja 2026. u 21:57

zgembo je napisao/la:

Da, nisam najbolji post izabrao za citat, tu si u pravu. Išlo je više tebi kao izraženom poborniku ovog formata natjecanja i ljubitelju egzotičnih nogometnih destinacija.

Vidi cijeli citat

Sve okej, samo me zbunilo bilo 😁 ja tu gledam širu sliku, sve je globalizirano i hrpa igrača ima dvojne opcije za reprezentirat države. I ovo je prilika (nemojmo sad o nacionalnome naboju, da je HR na 60. mistu Fife bilo bi svih ovih -ićeva u Njemačkoj i Švicarskoj na SP danas) da igrači koji imaju kvalitetu a sporednu ulogu maksimalno u "jačoj" repstaciji odluče iz nekog sportskog motiva promijenit državljanstvo jer vide neku priliku. Možda je taj Isidor iskoristio SP za Haiti ali on će u idućoj generaciji povest još 3 sa sobom i ta 3 još 3. I za 10 godina ta će ekipa bit kompetitivna (njih uzeo kao random primjer).

Uostalom mislim da se ovo SP proširilo 2006. na 48 da bi pola grupa završilo sa 7-0 rezultatom, za razliku od danas kad je to sve na puno većoj razini. Pa i kontinentalna natjecanja se igraju na 24.

[uredio Fantazista10 - 14. lipnja 2026. u 21:57]
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
14. lipnja 2026. u 22:14

Evo dočekali ljudi jednu utakmicu, gdje je autsajder fasovao porciju i odmah treba smanjiti broj sudionika.

To što je Katar iznenadio Švicu, a isto im se predviđala porcija - to ćemo zanemariti. 

 

Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
14. lipnja 2026. u 22:16

Utakmica na nivou šesnaestine finala kupa, pogotovo kad Dinamo, Hajduk, Rijeka i još koji iz HNL igra protiv kluba iz županijske lige (pete i šeste lige)

[uredio Jackman1996 - 14. lipnja 2026. u 22:16]
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
14. lipnja 2026. u 22:58

Već 2 mjeseca pišem da će Curacao nabildati testise svim protivnicima 48 i da će im to biti glavni argument za to i za to da samo Europa mora igrati SP😄 I evo ih sada, izborili su😣.

Eto da, Curacao je missmetch s kime god igra, ali to je jedna jedina ekipa na cijelom prvenstvu. Osim toga, Njemačka je stvarno možda 1. favorit za prvaka, pa bi i mnogi Europljani možda stradali. Zar nije Bosna izgubila 6-0 od Španjolski, oni ne smetaju na prvenstvu?

Zapravo jedva čekam tu šesnaesti u finala, kada krenu čuđenja rezultatima. 

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.434
14. lipnja 2026. u 22:59

Ako ti je Njemačka prvi favorit za naslov onda stvarno.

Mislim mogu uzet ali da su u prvih 5 favorita nisu 

123
...
121314
...
484950
  • Najnovije
  • Najčitanije