Fantazista10 je napisao/la:
zgembo je napisao/la:
Voliš gledat egzotične ekipe, pratiš playoff 4. lige u Bangladešu. Sve OK, knock yourself out. Čak i razumijem draž toga.
Ali povećanjem broja sudionika dolaze ekipe s velikom razlikom u kvaliteti. I onda gledamo kako napucavaju neke jadnike. Iživljavanje. I to je onda kao kul? Kao da gledaš da netko tuče mrva konja.
Vidi cijeli citat
Ne vidim točni motiv odgovora, samo približavam ljudima probleme koje ova ekipa ima jer ih neće čut ako slušaju ART (amaterska radio televizija).
I da se citiram s teme druge grupe:
Curacao je realno bio druga ekipa svoje skupine iza Jamajke i nisu najbolje od Concacafa i uz to su upali u grupu kakvu jesu tako da se nadam da će bar dostojno odradit turnir, mogu me samo pozitivno iznenadit iako su Škote i Australce dugo mučili ove godine ali nemam neka očekivanja. Posebice zbog padova u igri zadnjih 30 min.
Sve po očekivanjima, pa kad su već tu umjesto Jamajke koja je puno čvršća defanzivno ekipa onda radije da izgube ovako nego 3x 3-0 i da imaju svoj moment zarizan :)
Da, nisam najbolji post izabrao za citat, tu si u pravu. Išlo je više tebi kao izraženom poborniku ovog formata natjecanja i ljubitelju egzotičnih nogometnih destinacija.