Kal netko tko prati kvalifikacije za SP, kup nacija, kvalifikacije za kup nacija itd, sve.. Odgovorno tvrdim da od svih ekipa izvan Francuske,Španjolske, Njemačke i možda još 1-2 reprezentacije iz tog 1. ranga, obala ima najviše potencijala. Ne znam podatak, ali sigurno su u 2-3 najmlađe ekipe prvenstva.
Ono šta me mučilo na početku utakmice je Dar, gledam sastav i ne vjerujem. Osim Dismande, njihovi najbolji igrači su redom: Sangare, Diallo, Bonny i Diamonde-stoper Sportinga kojeg traži pola Europe. Svi su bili na klupi. 😧
Ja ne znam koja je bila ideja, ali pored svog napadačkog potencijala staviti naprijed Wahia je bolesno..
Kessie je najlošiji igrač, razumijem nekakve stare zasluge, ali Ssngare na klupi, a Kessie u igri je za zatvor. Ja se nadam da više ovakvih sranja neću gledati jer definitivno navijam za njih. Afrikanci: Moroko, Senegal, Obala, 3 reprezentacije koje mogu daleko. I Alžir je dobar.
Ali moram još napomenuti da i dalje divljaju. Dodana i Kessie na najkritičnijim djelu terena dave loptu i to je dovelo Ekvadorce u prilike..
Ekvador, ne klasična njihova utakmica s puno prilika s obje strane. Ne trebaju se brinuti, pobjeda od 2-3 gola razlike protiv Curacaa moguće će biti dovoljna za prolazak jer ne vjerujem da će ih Njemci pregaziti. Ako uopće pobjede Njemci, bit će to 1-0. Ekvador ima obranu kada to želi, danas su za njih bili netipično otvoreni. Siguran sam da će biti jako zajebani u nokaut fazi ako uspiju izaći iz skupine. Za njih je najbolja opcija igrati bunker, svih 11 iza lopte, onda su jako opasni. Visoki presing na protivnika jednostavno im ne odgovara, a to su danas pokušavali..