SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
171819
...
484950
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
19. lipnja 2026. u 19:29

alkatraz je napisao/la:

Ako njemacka i francuska osvoje prvo mjesto u skupini, trebali bi se susresti u osmini finala

Vidi cijeli citat

A drugo mjesto bi ih vodilo najvjerojatnije na Brazil u 1/8.

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
19. lipnja 2026. u 20:54

Ja očekujem jedan remi Njemačke i Obale Bjelokosti

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
20. lipnja 2026. u 21:19

Vjerujem da braća Bjelokošćani nisu bez šanse večeras, navijam za njih. Ova generacija Njemaca mi je nekako bezveze, bez okusa i mirisa.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
20. lipnja 2026. u 21:34

Aaaa, imaju oni puno vanserijskih igrača. Samo čekam da kliknu i počet će mlit sve pred sobom.

Šteta da onaj mali Karl ne igra, imali bi šta vidit.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
20. lipnja 2026. u 21:46

Rekao bih da Njemacka nikad nije imala manje "vanserijskih" igraca. 

Danas su to Musiala i Wirtz. Nitko drugi. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
20. lipnja 2026. u 21:53

danchy je napisao/la:

Rekao bih da Njemacka nikad nije imala manje "vanserijskih" igraca. 

Danas su to Musiala i Wirtz. Nitko drugi. 

Vidi cijeli citat

Kimmich, Pavlović, Neuer, Tah, Havertz...baš jako nisi u pravu.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
20. lipnja 2026. u 22:00

Uh evo Vikija uz ovu poslasticu.

[uredio zrinkec - 20. lipnja 2026. u 22:00]
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
20. lipnja 2026. u 22:06

Idemo Bjelokošćani.

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.628
20. lipnja 2026. u 22:15

Cijela postava u rozim kopačkama jel to ugovorom tako ili

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
20. lipnja 2026. u 22:24

navodno se zbog kontrasta bolje vide na travi perifernim vidom

 

[uredio ian wright - 20. lipnja 2026. u 22:25]
123
...
171819
...
484950
  • Najnovije
  • Najčitanije