SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
404142
...
495051
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.557
25. lipnja 2026. u 23:09

Srećom da ju je VAR sad pozvao da pregleda 

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
25. lipnja 2026. u 23:09

knjiskimoljac je napisao/la:

Kakav je ovo penal??? Čovječe ovo je odlučujuća utakmica. Što oni stvaraju?

Vidi cijeli citat

A vidi, vjerujem da je nama sa kauča nakon ponovljenje snimke puno lakše to komentirat. Ovako na terenu vjerujem dosta zeznuta situacija.

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
25. lipnja 2026. u 23:09

Var spasio ovaj put.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
25. lipnja 2026. u 23:10

meni samo nije jasno zašto navijate za ekvador

da bar sutkinja sama zabije za njemačku

I'm not mean, you're just a sissy.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
25. lipnja 2026. u 23:12

Ecuador gubi nama odgovara, ni meni nije jasno navijanje za Ecuador 

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
25. lipnja 2026. u 23:13

Puno više muke za bjelokošćane nego sam očekivao, nije da nešto frca od šansi.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
25. lipnja 2026. u 23:16

Nisan gleda al di je Ekvador bija do sad? Večeras igraju dobro, grizu i nevjerojatno mi je da imaju bod do sad

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
25. lipnja 2026. u 23:19

Bellygunner je napisao/la:

Nisan gleda al di je Ekvador bija do sad? Večeras igraju dobro, grizu i nevjerojatno mi je da imaju bod do sad

Vidi cijeli citat


isto je bilo i prve dvije, imali 3,4 precke i 10ak promasenih zicera

I'm not mean, you're just a sissy.
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
25. lipnja 2026. u 23:20

Bellygunner je napisao/la:

Nisan gleda al di je Ekvador bija do sad? Večeras igraju dobro, grizu i nevjerojatno mi je da imaju bod do sad

Vidi cijeli citat

Sve što su trebali napravit, to je dobit Curacao sa 2-3 razlike i prošli bi dalje. Epski su zasrali, a dobra ekipa.

Ja sam ih na Sportnetovom Simulatoru pogurao do osminefinala sa Norveškom...

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.179
25. lipnja 2026. u 23:26

Snovi Curacaoa završili.

123
...
404142
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije