SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 19:13

uraganski, ali to je po ocekivanju....zasto je komentator spomenuo Manchester United? slusam na spanjolskom, prilicno sam solidan u tom jeziku ali nisam pazio, no nijedan igrac od ovih 22 plus onih sa klupa ne igra tamo...mislim da je pomjesao United i City, za potonji su igrali i Nmecha i Sané

[uredio narada108 - 14. lipnja 2026. u 19:19]
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
14. lipnja 2026. u 19:14

Ovi bi u 2. HnL imali problema.

 

Jedva cekam da Infantino proširi svjetsko na 64 ekipe 🤩

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
14. lipnja 2026. u 19:15

Da se fifasi manje bave diversity glupostima, mozda bi delegirali suce koji zapravo vide kad je lopta od branica otisla u korner i slicno.

 

Ovo maloprije samo slijep covjek ne vidi, on je doslovno stajao u liniji kretanja lopte.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 19:16

Yannick Carrasco je napisao/la:

Njemačka mašina, nema kod njih stajanja ni lagano, napunit će ih do kraja.

Vidi cijeli citat

to su jucer mislili Svicarci  :-0

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.367
14. lipnja 2026. u 19:16

narada108 je napisao/la:

uraganski, ali to je po ocekivanju....zasto je komentator spomenuo Manchester United? slusam na spanjolskom, prilicno sam solidan u tom jeziku ali nisam pazio, no nijedan igrac od ovih 22 plus onih sa klupa ne igra tamo...mislim da je pomjesao United i City, za potonji je igrao Sané

Vidi cijeli citat

Chong je bio u Unitedu

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.230
14. lipnja 2026. u 19:18

CROphantom93 je napisao/la:

Jedva cekam da Infantino proširi svjetsko na 64 ekipe 🤩

Vidi cijeli citat

I ja. 

[uredio Fantazista10 - 14. lipnja 2026. u 19:18]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 19:20

NE-KO je napisao/la:

narada108 je napisao/la:

uraganski, ali to je po ocekivanju....zasto je komentator spomenuo Manchester United? slusam na spanjolskom, prilicno sam solidan u tom jeziku ali nisam pazio, no nijedan igrac od ovih 22 plus onih sa klupa ne igra tamo...mislim da je pomjesao United i City, za potonji je igrao Sané

Vidi cijeli citat

Chong je bio u Unitedu

Vidi cijeli citat

bravo, hvala

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
14. lipnja 2026. u 19:20

Uvijek mi se svidjao njemacki stil igre, nikad nema neke trke bezglave kao sinoc Maroko Brazil, oni uzmu jednu brzinu nije sporo nije ni nesto superbrzo, i melju. Ako protivnik dopusti.

 

 

Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
14. lipnja 2026. u 19:22

Ide Curacao!!

Felix, qui semper vitae bene computat usum
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
14. lipnja 2026. u 19:23

Evo gaaaaaaa

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije