SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
121314
...
181920
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.440
21. lipnja 2026. u 21:43

ARIZIN je napisao/la:

Daj me nemoj zezat da su im poništili gol radi stražnjice Iranca ? ?

Vidi cijeli citat

Zašto ne bi? Pa nije ruka

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 21:43

danchy je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

Lukaku ne dobije crveni, ponište im gol. Izgleda da ih hoće namjerno poslati kući.

Vidi cijeli citat

Ne bi za ono dao crveni, a zalede je bilo. Unatoc tome, lako moguce da im zele pomoci da sto prije odu s prvenstva..

Vidi cijeli citat

Nemoj zafrkavat, kopačkom u tijelo, a nije mogao doći do lopte.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.440
21. lipnja 2026. u 21:44

knjiskimoljac je napisao/la:

Lukaku ne dobije crveni, ponište im gol. Izgleda da ih hoće namjerno poslati kući.

Vidi cijeli citat

Je je, baš bi ti bio sretan da su nama dali crveni za onako nešto. I šta su im trebali priznati gol iz zaleđa? I golim okom je izgledalo ko zaleđe, čak više nego na var snimci.

Neka razina objektivnosti, ajde, možeš ti to.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 21:45

Subert32 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Daj me nemoj zezat da su im poništili gol radi stražnjice Iranca ? ?

Vidi cijeli citat

Zašto ne bi? Pa nije ruka

Vidi cijeli citat


Šteta mi lijepog gola.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
21. lipnja 2026. u 21:46

Moze se i guzicom dati gol 😁

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 21:47

Iran može proći i sa 3 iksa. Nije to loše.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
21. lipnja 2026. u 21:48

Jarun23 je napisao/la:

Jebo te break da te jebo i svakome ko je tim pohlepnih supcima dao da organiziraju sp, nek se drže NFL i MLB, puj

Vidi cijeli citat

Pa nije to odluka Amera, nego FIFA-e. Imas te pauze i u Meksiku i Kanadi. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
21. lipnja 2026. u 21:56

Ova Belgija baš ne zna dati gol. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
21. lipnja 2026. u 21:58

Subert32 je napisao/la:

Je je, baš bi ti bio sretan da su nama dali crveni za onako nešto. I šta su im trebali priznati gol iz zaleđa? I golim okom je izgledalo ko zaleđe, čak više nego na var snimci.

Neka razina objektivnosti, ajde, možeš ti to.

Vidi cijeli citat


Dobio je Livi crveni zbog onog starta na Lewandowskim dok je ispucavao loptu... ja ne bio dao niti u jednon slucaju, ali razumijem sto kolega hoce reci, i ima elemenata i za crveni...

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.105
21. lipnja 2026. u 22:01

The Phantom je napisao/la:

Ova Belgija baš ne zna dati gol. 

Vidi cijeli citat


ali se iran i dobro brani. dobro organizirani. moraju belgija konstantno igrati na mal prostor s puno iranci. nije lako.

 

vidicemo dali imaju energija za jos 45 ovakve min. vidim imaju nekoliko staari igraca 33, 36 i 37godine.

 

 

[uredio Stefan84 - 21. lipnja 2026. u 22:02]
Heja Sverige
123
...
121314
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije