SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
131415
...
181920
Jura Zeleni
Jura Zeleni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2017.
Poruka: 1.644
21. lipnja 2026. u 22:03

Iran je imao moje simpatije zbog svega što im rade van terena, ali na terenu teško podnosim ta njihova silna valjanja i previjanja, glumljenja teških ozlijeda i odugovlačenja...

Pa dajte momci malo dostojanstva, imate gard ko zadnje pi..kice

Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.955
21. lipnja 2026. u 22:08

Unatoč 0-0 moram priznati da mi se Belgija baš dopala ovih 45 minuta. Jako visoki ritam igre, okomiti, brzi, puno utrčavanja u prazan prostor, presing im odličan... Samo fale golovi. 

E sad, koliko je do Irana neznam, ali ovaj ritam igre što je Belgija nabacila je recimo za nas SF

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:11

Jura Zeleni je napisao/la:

Iran je imao moje simpatije zbog svega što im rade van terena, ali na terenu teško podnosim ta njihova silna valjanja i previjanja, glumljenja teških ozlijeda i odugovlačenja...

Pa dajte momci malo dostojanstva, imate gard ko zadnje pi..kice

Vidi cijeli citat


Glumataju, ali su u par navrata dobili udarce kao kod onog bloka, izbacivanja lopte kod auta itd. Koliko oni nekad pretjeraju u tome, toliko su Belgijci nekorektno i bez fair playa jer ni jednom nisu izbacili loptu ili barem stali. 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.663
21. lipnja 2026. u 22:14

pa i ovo je rubni crveni

al podržavam jači kriterij

[uredio dajmituprijavuvecjednom - 21. lipnja 2026. u 22:14]
I'm not mean, you're just a sissy.
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
21. lipnja 2026. u 22:15

Posteno ako Messi nije dobio crveni onda nije ni ovo.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.406
21. lipnja 2026. u 22:16

Nisam ispratio, koja je fora da doktori nisu ušli?

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
21. lipnja 2026. u 22:16

Preko 360 minuta je prošlo od zadnjeg gola nekog igrača Belgije na SP (protiv Egipta je bio autogol).

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
21. lipnja 2026. u 22:17

Weasley je napisao/la:

Nisam ispratio, koja je fora da doktori nisu ušli?

Vidi cijeli citat

Jer onda igrač mora biti minutu van terena.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.111
21. lipnja 2026. u 22:19

steta. kakva odbrane golman belgija.

Heja Sverige
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
21. lipnja 2026. u 22:19

Belgija mi djeluje nekako prazno, ne znam, ne vidim nista u njihovoj igri. 

 

Ima tu neke energije i nekih sansi ali sve je to mlitavo bezlicno bez smisla.

123
...
131415
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije