SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
141516
...
181920
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:19

Pola guzice i dvije sjajane obrane Courtoisa dijele Iran od 3:0 ...

 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:24

Ovo je utakmica sa najboljim obranama vratara na obje strane...

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
21. lipnja 2026. u 22:25

Ovo nije obrana vratara, ovo je notorna nesposobnost De Cuypera.

 

Ne mozes ovo ovako sutirati.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.115
21. lipnja 2026. u 22:27

ARIZIN je napisao/la:

Pola guzice i dvije sjajane obrane Courtoisa dijele Iran od 3:0 ...

 

Vidi cijeli citat


 

recimo 1 - 3 nakon ova odbrane golman iran.

 

isus boze kakva odbrane. save of the sp.

Heja Sverige
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
21. lipnja 2026. u 22:28

sjajno se brani Iran

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
21. lipnja 2026. u 22:28

Gledam ove Irance točno svake 4 godine i da ne znam da je 2026 mogla bi biti i 2006 ili šta ja znam koja. Uvijek jedno te isto: Te njihove bijele majice, teški bunker, zujanje okolo, bacanje požrtvovano u svaku loptu, valjanje po podu ko teško ranjen na bojištu i na koncu, ...., ne prođu grupu.

I onda im čitaš konentare po forumima, kako su ponosni na svoj "Team Melli", kako su pravi, časni ratnici proroka Muhameda, kako ovo, kako ono, ko da se radi o ratu a ne o običnoj igri ali, ..., trener je kriv za neuspjeh, jer da je bio bolji trener, naši nadljudi bi sasvim sigurno igrali finale i na jednoj nozi uzeli pokal, dok bi 77 najljepših djeva njegovale rane heroja.

Već mi ih je puna kapa. Narod od 100 milijuna nije u 100 godina naučio igrat nogomet kako treba. Za mene je to blamaža a ne nekakvo herojstvo.

Manga Guela
Manga Guela
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.11.2024.
Poruka: 284
21. lipnja 2026. u 22:29

Lukaku jw najlošiji kod Belgije. Istina navlači stopere na sebe, al sve ostalo se ne uklapa u igru. Belgija brza, pokretna, mjenaju pozicije, igra na prvu, Lukaku trom. I ono što je pokušao odigrati, dupli pas, povratnu loptu, uradio je loše i neprecizno. Nikad na pravome mjestu 

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
21. lipnja 2026. u 22:30

Belgija je kao neki frajer koji je upao 62 ženske i svaka ga je odbila, a tebi ga je malo i žao, nije ti jasno u čemu je baza jer lik nije loš. 

 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
21. lipnja 2026. u 22:31

Malo mi se ovaj sudac pogubio, ne zna nisam koji mu je kriterij

 

 

Što se tiče Irana, užasno je koliko ljudi ne pokušavaju igrat, a nije da su neke tarabe, ima tu dobrih igrača

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
21. lipnja 2026. u 22:32

Kakav retard

123
...
141516
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije