SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
21. lipnja 2026. u 22:32

Baš i ne ide nikako, neće pa neće. Kao da će Iran proći i igrati protiv SAD, gorilo bi sve. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:32

Taremi se bacio, a imao autoput 🙄 al su željeli crveni...

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:33

The Phantom je napisao/la:

Baš i ne ide nikako, neće pa neće. Kao da će Iran proći i igrati protiv SAD, gorilo bi sve. 

Vidi cijeli citat


Misliš doslovno ili 😎

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.111
21. lipnja 2026. u 22:33

crven karton cist ko suza. verovatno igrac belgija spasio i cist gol.

Heja Sverige
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
21. lipnja 2026. u 22:33

kakav panj

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
21. lipnja 2026. u 22:34

The Phantom je napisao/la:

Baš i ne ide nikako, neće pa neće. Kao da će Iran proći i igrati protiv SAD, gorilo bi sve. 

Vidi cijeli citat

da li ima sanse da se to dogodi, mislim da ih zdrijeb spoji ?

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:35

Problem Irana je još sad moraju napadati i promijeniti taktiku, a time će ostavljati rupu iza...

a možda će se nastaviti braniti kao i do sad. 

Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 707
21. lipnja 2026. u 22:39

Vidi cijeli citat

da li ima sanse da se to dogodi, mislim da ih zdrijeb spoji ?

Vidi cijeli citat

 Ima ako Iran bude prvi u skupini, u 1/16 ne, ali bi se susreli u 1/8 finala 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
21. lipnja 2026. u 22:40

:-0

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
21. lipnja 2026. u 22:40

Kojem Bogu nogometa se ova Belgija zamjerila. Konstantan nesrazmjer igračke kvalitete u odnosu na rezultate.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije