Turbodizel je napisao/la:
Gledam ove Irance točno svake 4 godine i da ne znam da je 2026 mogla bi biti i 2006 ili šta ja znam koja. Uvijek jedno te isto: Te njihove bijele majice, teški bunker, zujanje okolo, bacanje požrtvovano u svaku loptu, valjanje po podu ko teško ranjen na bojištu i na koncu, ...., ne prođu grupu.
I onda im čitaš konentare po forumima, kako su ponosni na svoj "Team Melli", kako su pravi, časni ratnici proroka Muhameda, kako ovo, kako ono, ko da se radi o ratu a ne o običnoj igri ali, ..., trener je kriv za neuspjeh, jer da je bio bolji trener, naši nadljudi bi sasvim sigurno igrali finale i na jednoj nozi uzeli pokal, dok bi 77 najljepših djeva njegovale rane heroja.
Već mi ih je puna kapa. Narod od 100 milijuna nije u 100 godina naučio igrat nogomet kako treba. Za mene je to blamaža a ne nekakvo herojstvo.
izolacija. Nešto kao Paragvaj
malo igrača u Europi i malo utakmica protiv europskih ekipa rezultira u pretjeranoj opreznosti i respektu
vidi Afrikance, svi jurišaju jer nemaju respekta. Japan/Koreja isto
[uredio ian wright - 21. lipnja 2026. u 22:52]