SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
21. lipnja 2026. u 22:41

ARIZIN je napisao/la:

Taremi se bacio, a imao autoput 🙄 al su željeli crveni...

Vidi cijeli citat

Hmm daleko je bio gol, sasvim je realna mogućnost da bi ga ovaj stigao jer već mu je rukom oduzeo malo startne brzine

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 53
21. lipnja 2026. u 22:42

perkut je napisao/la:

Kojem Bogu nogometa se ova Belgija zamjerila. Konstantan nesrazmjer igračke kvalitete u odnosu na rezultate.

 

Vidi cijeli citat


Pa Međugoriju. 

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
21. lipnja 2026. u 22:43

Mislim da je utakmica gotova Iran sad bi trebao napast ali nevidim ja tu neku ambiciju za zabit gol

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
21. lipnja 2026. u 22:46

Novi igraci su im za sad bezlicni, Moreira, De Ketelaere, De Cuyper, Raskin, sterilno. Nijedan potez ne vidis od njih, da se netko istice necim, ni blizu nisu onih zvijezda iz Rusije koje je mamlaz iz Spanjolske kostao mozda finala.

Eto Ngoy je uradio svoj potez.

 

 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
21. lipnja 2026. u 22:48

Turbodizel je napisao/la:

Gledam ove Irance točno svake 4 godine i da ne znam da je 2026 mogla bi biti i 2006 ili šta ja znam koja. Uvijek jedno te isto: Te njihove bijele majice, teški bunker, zujanje okolo, bacanje požrtvovano u svaku loptu, valjanje po podu ko teško ranjen na bojištu i na koncu, ...., ne prođu grupu.

I onda im čitaš konentare po forumima, kako su ponosni na svoj "Team Melli", kako su pravi, časni ratnici proroka Muhameda, kako ovo, kako ono, ko da se radi o ratu a ne o običnoj igri ali, ..., trener je kriv za neuspjeh, jer da je bio bolji trener, naši nadljudi bi sasvim sigurno igrali finale i na jednoj nozi uzeli pokal, dok bi 77 najljepših djeva njegovale rane heroja.

Već mi ih je puna kapa. Narod od 100 milijuna nije u 100 godina naučio igrat nogomet kako treba. Za mene je to blamaža a ne nekakvo herojstvo.

Vidi cijeli citat


izolacija. Nešto kao Paragvaj

malo igrača u Europi i malo utakmica protiv europskih ekipa rezultira u pretjeranoj opreznosti i respektu

 

vidi Afrikance, svi jurišaju jer nemaju respekta. Japan/Koreja isto

[uredio ian wright - 21. lipnja 2026. u 22:52]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
21. lipnja 2026. u 22:51

od posljednjeg SP prije 4 godine su odigrali ravno jednu-jedinu utakmicu protiv europske momčadi: Bugarske 2023

Iran rezultati uživo, rezultati, raspored, Egipat - Iran uživo | Nogomet, Azija

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
21. lipnja 2026. u 22:53

Dobar je Itan bio i u Rusiji a bome i u Kataru ko se sjeca.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 22:55

Iranci nas vole najviše od svih, čak u 6 navrata su naši treneri bili izbornici i ako se dobro sjećam njih 5 različitih 

Ivanković tamo ima status Ancelottija..

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
21. lipnja 2026. u 22:58

Hrvati i Iran, povijesna veza ;-)

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
21. lipnja 2026. u 22:58

dobar Iran

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije