SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
21. lipnja 2026. u 23:02

Da im ne možeš utrat sa igračem više...

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 23:03

Jel ima gdje podatak koliko koja momčad pretrči km po utakmici ? 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 23:04

Belgija se provukla sa bodom, ali Iran svakako može sa 3 iksa dalje. Bit će među 3-4 najbolja trećeplasirana sa tim učinkom.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.663
21. lipnja 2026. u 23:06

Iran-Egipat za par dana spektakl

I'm not mean, you're just a sissy.
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.103
21. lipnja 2026. u 23:06

0 - 0

 

dobro je iran igrao prvi 10 tak minuta nakon taj crveni karton onda su ponovo pustio inicijativa na belgija.

 

pitanje dali iran trebao bacati sve na jedno kartu nakon crveni. tko zna dali ce do 1 bod protiv egipat koja je dbra repka. 

 

inace iran je bolji od nov zeland. trebao taj utakmice pobediti. ali limao i losi uvjeti na sp.

 

 

[uredio Stefan84 - 21. lipnja 2026. u 23:07]
Heja Sverige
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
21. lipnja 2026. u 23:13

Najiskrenije nisam pogledao nijednu utakmicu SP 2026., ali da volim prosipati pamet, to volim. 

[uredio Netko18 - 23. lipnja 2026. u 19:16]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
21. lipnja 2026. u 23:13

knjiskimoljac je napisao/la:

Belgija se provukla sa bodom, ali Iran svakako može sa 3 iksa dalje. Bit će među 3-4 najbolja trećeplasirana sa tim učinkom.

Vidi cijeli citat

Mogli bi i Egipat i Iran proć s 3 iksa.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 23:17

Ćelava prevara je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

Belgija se provukla sa bodom, ali Iran svakako može sa 3 iksa dalje. Bit će među 3-4 najbolja trećeplasirana sa tim učinkom.

Vidi cijeli citat

Mogli bi i Egipat i Iran proć s 3 iksa.

Vidi cijeli citat

Mislim da će Egipat dobit Zelanda.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
21. lipnja 2026. u 23:21

Egipat dobije Kiwije i sve prognoze rasporeda završnice padaju u vodu. Egipat prvi, a Belgija ide u drugi dio ždrijeba

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
22. lipnja 2026. u 02:18

Netko18 je napisao/la:

Belgija je i na Euru 2024. imala zanimljivu grupu sa Slovačkom, Rumunjskom i Ukrajinom gdje su svi završili s 4 boda.

Možda se sad ponovi takav slučaj, ali sa 3 boda svatko. 

Inače ova grupa i grupa s BiH su 2 vjerojatno najgore grupe u povijesti SP. 

Vidi cijeli citat

ma najgora grupa u povijesti nogometa i čovječanstva ... uvijek te hiperbolične izjave bez pokrića.

[uredio cameosis - 22. lipnja 2026. u 02:19]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
  • Najnovije
  • Najčitanije