Cholo je napisao/la:
PCDI je napisao/la:
Belgijanci svi igraju u ligama petice, Egipćani svi igraju u egipatskoj ligi. Po čemu je to Belgija bolja, nema mi netko objasni?
Čekamo Saudijce, oni su još najjači od tih neeuropskih. Ali o tome ću napisati komentar u njihovoj skupini.
Vidi cijeli citat
Smorio si kralju, ja ću ti reć, kad niko neće, niko ne vole one koji se uvijek prave pametni.
Vidi cijeli citat
Slažem se, zato je vrijeme da svi oni koji se prave pametni konačno odjebi s stalno istim floskulsma i proširenju i europskim reprezentacijama i ruganja svemu onome šta ne prate i o čemu nemaju pojma.
I ovo "kralju" najčešće pišu i govore primitivni, ne znam zasto je ta poštapalica "kralju" ili "brate" toliko popularna medu primitivcima😓
I potruditi ću se da još skorim. Jer svi oni koji su se do jučer rugali i pisali o egzotici, sada pišu kako je sport velik i kako nije u šoldima sve i kako je ispisana najljepša priča SP-a.
Čekam da konačno ti isti povežu 2+2 i napišu Bravo FIFI na proširenju.
Bez brige, i Curacao će za 4 godine biti konkurentan ako dodu na prvenstvo. Onda više neće biti glupih fora tipa " Kuracčao", nego će svi pričati o prelijepoj sportskoj priči kada david pobjedi Golijata.
Svijet je pun licemjera
[uredio PCDI - 15. lipnja 2026. u 23:37]