narada108 je napisao/la:
mogla bi bit zanimljiva vecer, ova prva utakmica je bas bila zanimljiva, Belgija debeli favorit, no Faraoni su ponosni nogometasi (ma da ne znam sta im to koristi, na AFCONu nisu bas impresijonirali)
Vidi cijeli citat
Na SP nema debelog favorita. Tu transfermark ne igra. Egipatska liga nije loša, a Egipćani im drže lekciju i zasluženo vode. Nadam se da će nakon današnjeg dana konačno se završiti s tim idiotarijama podcjenjivanja reprezentacija itd..svi su dobro i svatko može pobjediti, svi su profesionalci i u svim reprezentacijama igrali žive samo od nogometa i treniraju svaki dan i igraju profesionalne lige.
Ne znam zasto otoka misli da će Belgija sigurno pobjediti Egipat? Je, favoriti lagani papirnati, ali nogomet je takav da svi trče i odlučuju nijanse i sreća i nitko ne može pretpostaviti šta će se dogoditi. Svima je jasno da su razlike na Transfermarktu precijenjenl sranje i da stoper Shamrock Roversa može u pregaziti napadače Barcelone i oz malo srećensravno, ispasti junak