SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
567
...
181920
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
15. lipnja 2026. u 22:37

allen je napisao/la:

Kad god dodje ovaj cooling break.ubije mi volju da gledam dalje...

I jbt zasto se vrijeme ne zaustavi? Ovako prodje minimalno 4min, a nikad nedoda te 4min na kraju...uvijek manje dodaju suci

Vidi cijeli citat


Meni ubije ritam, baš neprirodno za nogomet...

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
15. lipnja 2026. u 22:40

Lukaku unese dvojicu u gol, nas Budimir bi se odbio od njih

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
15. lipnja 2026. u 22:40

Salah van. Čuva ga za daljnje utakmice. 

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
15. lipnja 2026. u 22:40

allen je napisao/la:

Kad god dodje ovaj cooling break.ubije mi volju da gledam dalje...

I jbt zasto se vrijeme ne zaustavi? Ovako prodje minimalno 4min, a nikad nedoda te 4min na kraju...uvijek manje dodaju suci

Vidi cijeli citat


Ali barem dobijemo priliku pogledat sta pise forumska struka 😄

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
15. lipnja 2026. u 22:41

allen je napisao/la:

Kad god dodje ovaj cooling break.ubije mi volju da gledam dalje...

I jbt zasto se vrijeme ne zaustavi? Ovako prodje minimalno 4min, a nikad nedoda te 4min na kraju...uvijek manje dodaju suci

Vidi cijeli citat

kad bi zaustavljali vrijeme, imali bi manje prostora za manipulacije.

moglo se pravilo uvesti već prije deset godina, onda odugovlačenje i preseravanje ne bi postojalo - želiš se previjati na travi pola sata? nema problema, izvoli, vrijeme je zaustvaljeno dok uživaš - nastavlja se kad si gotov.

i za glumatanje/simuliranje kako bi se dobio penal ili dao karton protivniku, izravni crveni karton, pa glumi majmuna doma ili na treningu.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
15. lipnja 2026. u 22:43

ARIZIN je napisao/la:

allen je napisao/la:

Kad god dodje ovaj cooling break.ubije mi volju da gledam dalje...

I jbt zasto se vrijeme ne zaustavi? Ovako prodje minimalno 4min, a nikad nedoda te 4min na kraju...uvijek manje dodaju suci

Vidi cijeli citat


Meni ubije ritam, baš neprirodno za nogomet...

Vidi cijeli citat

ja moram čak reći da je ovo meni dobar pomak, daje se trenerima prigoda da justiraju i prilagode taktiku ili smire igrače ako misle da su se izgubili. mislim da je za igrače manji problem nego za gledatelje, sve stvar navike.

[uredio cameosis - 15. lipnja 2026. u 22:43]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
15. lipnja 2026. u 22:44

De Bruynea vidim za 3 godine ko Prosinečkog, sa škembom i na nekoj zabavi gdje se okreće janje sa pivom te neki Meme ovo je jedan od nekad najboljih veznjaka Svijeta ..

Već dobiva tu formu ..

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.515
15. lipnja 2026. u 22:47

nekako me ovo podsjeća na ona ruska šamaranja i natjecanja, tamo-vamo, jebeš obrane i smirivanje igre, pljus-pljus.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
15. lipnja 2026. u 22:47

Kako Egipat ide sa 6,7 igrača u tranziciju. Nama napadač i ako se prikljiči igrač ili dva

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.193
15. lipnja 2026. u 22:48

Sve ove utakmice s dvije ozbiljnije ekipe su isporučile zasada, iako je ovo na papiru izgledalo kao da će bti šahovska bitka kao što je bila do prvog gola, vrlo zabavna nakon toga s dosta šansi na obje strane.

123
...
567
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije