SP 2026 - Skupina H - Španjolska - Urugvaj - Zelenortska Republiika - Saudijska Arabija

123
...
192021
...
313233
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 330
21. lipnja 2026. u 18:33

Mihael19 je napisao/la:

Kad nalete na prvu ozbiljnu repku idu kući plačući 

Vidi cijeli citat

Ko na zadnjem EP 😛

[uredio Turbodizel - 21. lipnja 2026. u 18:34]
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
21. lipnja 2026. u 18:34

Mikel Oyarzabal of Spain heads to score

Audaces fortuna juvat
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
21. lipnja 2026. u 18:55

Yamal je obavio svoje, mogao bi čak izaći na povremenu da se ne troši i ne riskira. 

Olmo je neka desetka, kao da ima potez viška. 

Krila i bekovi naprijed i široko pa onda Oyarzabal ima vremena i prostora. 

Recept kako probiti slabiju ekipu, mogli bi se ugledati. 

 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.221
21. lipnja 2026. u 18:59

Ovako to izgleda kad imaš krila. Klasna krila. 

 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
21. lipnja 2026. u 19:12

Mogla bi ovdje petarda puknuti.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
21. lipnja 2026. u 19:15

Očekivano izvadio Yamala, ali malo mi je pederski vaditi igrača koji je zabio 2 gola, mogao je zabiti još jedan pa ga izvadi. 

Vjerojatno se nada da će štetočina uvaliti koji gol pa da digne samopouzdanje. 

 

[uredio The Phantom - 21. lipnja 2026. u 19:16]
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
21. lipnja 2026. u 19:30

Marc Cucurella #24 of Spain celebrates the team's fourth goal, scored an own goal by Hassan Al-Tambakti

Audaces fortuna juvat
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.395
21. lipnja 2026. u 19:31

Bravo publika na zviždanju neka Infantino čuje, komentator već to zove četvrtine...

Vjerujem da je kod nas zvuk stišan sa stadiona!!

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
21. lipnja 2026. u 20:06

Spanjolci krenuli

Domovine sin
rexus
rexus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2008.
Poruka: 1.747
21. lipnja 2026. u 21:13

The Phantom je napisao/la:

Yamal je obavio svoje, mogao bi čak izaći na povremenu da se ne troši i ne riskira. 

Olmo je neka desetka, kao da ima potez viška. 

Krila i bekovi naprijed i široko pa onda Oyarzabal ima vremena i prostora. 

Recept kako probiti slabiju ekipu, mogli bi se ugledati. 

 

Vidi cijeli citat


Bez tog profila krila i bekova se ne možemo ugledavat u njih. Mislim, možemo, ali ne možemo to rekreirati, vjerujem da čak ni protiv slabijih. A i sva tri naša napadača su potpuno drugačiji profil od Oyarzabala.

 

Jednostavno ćemo uzeti posjed, kružiti i probati razigrati u zadnjoj trećini kroz sredinu, ili eventualno kroz Perišića za kojeg je pitanje dokle će tako moći. Eventualno ga možeš spustiti na beka i na krila stavit Baturinu i Marca, no možemo li tako protiv jačih?

123
...
192021
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije