SP 2026 - Skupina H - Španjolska - Urugvaj - Zelenortska Republiika - Saudijska Arabija

123
...
303132
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
danas u 02:47

sve ekipe koje forsiraju senatore su završile slično

I'm not mean, you're just a sissy.
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.574
danas u 02:52

Bili dobri tih 40min i onda ovaj gol ubija utakmicu, odoh spavat, ne vrijedi gledat ovo pimplanje Španjolaca

Nek onda barem zbog nas ostane 0:1 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
danas u 03:09

haha sad mijenja urugvaj golmana

brzo su se sjetili

I'm not mean, you're just a sissy.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.203
danas u 03:22

Zelenortska republika je nešto bolji protivnik na terenu, šteta bi bilo da ispuste ovaj prolaz koji im se nudi na dlanu i okršaj s aktualnim svjetskim prvakom u knockout fazi.

[uredio zrinkec - 27. lipnja 2026. u 03:24]
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
danas u 03:33

urugvaj je bas solidna tragedija od ekipe

I'm not mean, you're just a sissy.
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
danas u 03:39

Uf što su sada Zelenorćani fulali.

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 46
danas u 04:05

Jel ovo najbolje sto Arabija ima? Ovo je teska sramota. Pa oni jedva hodaju po terenu. Nisam ocekivao puno od njih ali ovo je mozda i najlosiji nastup na SP.

Drago mi je da divlji Urugvaj ispada, i to 100% zasluzeno jer ovakvu Arabiju ne dobit je mozda i jos veca sramota za takvu ekipu

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.132
danas u 04:07

izvadio ovoj golman iz igre nakon prvo poluvreme. nejasno kako voopste dobio nova prilika nakon onoj kiks protiv cape verde.

 

unistio ih skros. zbog njega imaju 2 umesto 5 bodova. dobro igrao danas. 

 

inace teski debakal. u skupine imao cape verde i saudia aarabia.

Heja Sverige
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 799
danas u 04:08

Ne treba čuditi ispadanje urugvaja. Došli su na ovo prvenstvo sa 3 dobra igraca zalazarom iz Brage i Araujom iz Sportinga i Valverdeom. Ovi ostali nit igraju u svojim klubovima tako da je rezultat realan. Kad ti najbolji igrači odlaze sa 24-25 u saudijsku Arabiju igrat onda znas klk je sati. Pa ona generacija što im je uzela sp 2023 u u20 kategoriji njih 3 najbolja igrača im danas igraju takodjer u saudijskoj arabiji

[uredio LeonardoDaVinci - 27. lipnja 2026. u 04:09]
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
danas u 04:10

Hvala Spanjolci, ajmo sad Egipat..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
123
...
303132