SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
16. lipnja 2026. u 20:33

Raul2000 je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Nekako bi radije da igra Kante iza ovog zastrašujućeg napada, ali dobro, možda su ga i godine sustigle, nisam ga baš pratio u Turskoj. 

Senegal mi se sviđa kao ekipa, imaju par individualaca i naprid i nazad, baš je zeznuta ova skupina.

Vidi cijeli citat


Zar ne igra Kante u Saudijskoj Arabiji ili sam ja nešto promašio

Vidi cijeli citat

Istina, bio je tamo 2 godine, ali odlučio se vratiti u Europu kako bi ostao u konkurenciji za reprezentaciju. Lik je teška legenda. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
16. lipnja 2026. u 20:47

borba za slobodu protiv kolonizatora ;-) drzim fige za Senegal :-0

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
16. lipnja 2026. u 20:51

The Phantom je napisao/la:

Raul2000 je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Nekako bi radije da igra Kante iza ovog zastrašujućeg napada, ali dobro, možda su ga i godine sustigle, nisam ga baš pratio u Turskoj. 

Senegal mi se sviđa kao ekipa, imaju par individualaca i naprid i nazad, baš je zeznuta ova skupina.

Vidi cijeli citat


Zar ne igra Kante u Saudijskoj Arabiji ili sam ja nešto promašio

Vidi cijeli citat

Istina, bio je tamo 2 godine, ali odlučio se vratiti u Europu kako bi ostao u konkurenciji za reprezentaciju. Lik je teška legenda. 

Vidi cijeli citat


Onda nisam to zapazio 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
16. lipnja 2026. u 20:54

Štef Balog komentira 🤣🤣🤣

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 958
16. lipnja 2026. u 21:04

The Phantom je napisao/la:


Istina, bio je tamo 2 godine, ali odlučio se vratiti u Europu kako bi ostao u konkurenciji za reprezentaciju. Lik je teška legenda. 

Vidi cijeli citat


Imao sam dojam da on vec toliko dugo igra da ima 120 nastupa za reprezentaciju...kad ono, "samo" 69

M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
16. lipnja 2026. u 21:05

Hahha Magnana nagazio njegov igrac a ovaj svira faul 🤣

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.653
16. lipnja 2026. u 21:06

Raul2000 je napisao/la:

Štef Balog komentira 🤣🤣🤣

Vidi cijeli citat

Malo se previše trola Štefa, uopće nije toliko loš komentator kako bi se dalo zaključiti iz komentara ovdje. Ovako na brzinu mogu ih nabrojiti pet koji su lošiji od njega.

Svi s Nove koji su prenosili reprezentaciju (osim Vele), Bruno gledam tebe vidim Smederevo, onaj Ivanović sa Sport kluba (užasno naporan)...našlo bi se još...

[uredio Kvrga - 16. lipnja 2026. u 21:07]
Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.412
16. lipnja 2026. u 21:07

M-G je napisao/la:

Hahha Magnana nagazio njegov igrac a ovaj svira faul 🤣

Vidi cijeli citat

Već sam mislio da me oči varaju

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
16. lipnja 2026. u 21:08

Weasley je napisao/la:

M-G je napisao/la:

Hahha Magnana nagazio njegov igrac a ovaj svira faul 🤣

Vidi cijeli citat

Već sam mislio da me oči varaju

Vidi cijeli citat

I meni na prvu cudno izgledalo, ali na usporenoj se odmah vidjelo...

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
16. lipnja 2026. u 21:22

AceRimmer je napisao/la:

Bijelci za ispunjavanje kvote (Rabiot i Hernandez) uvjerljivo najlošiji u Francuskoj

Vidi cijeli citat


7 dana