pecunia non olet je napisao/la:
Brodeur30 je napisao/la:
pecunia non olet je napisao/la:
Pa nebi se slozio da je smiješan....Rabiot ima mozda i najbolju sezonu u zivotu iza sebe, a Kone je bio jedan od najboljih pojedinaca u Romi, a jos su na klupi iskusni Kante i Zaire Emery. Tchouameni je tu takoder, makar nije igrac po mom gustu jer ima previse crnih rupa u nekim trenucima.
Daleko je to od smiješnoga. Bolji vezni red imaju mozda jedino Argentina i Portugal
Vidi cijeli citat
Spanjolska definitivno ima bolji vezni red, unatoc dosta slabijem Rodriju nego inace. Mislim da ce se kasnije vidjeti protiv boljih momcadi koliko ce francuski vezni red imat problema s iznošenjem baluna do zadnje trecine. Dzabe ti takav fire power naprijed kad im nema tko donijeti tu loptu
Vidi cijeli citat
Sori, ali meni dodavači lopte Pedri i Gavi nebi bili ni pozvani u reprezentaciju Francuske. S polomljenim Rodrijem oni ispadaju u prvoj ozbiljnijoj utakmici
Vidi cijeli citat
Pedri je objektivno top 5 veznjaka danas (za mene top 2 uz Vitinhu). Reci da je on "dodavac lopte" moze samo netko tko ga nije gledao izvan ovog prvenstva jer cak i ako ga ne volis, ako ga gledas vidis klasu u svakom potezu. Hvalit Rabiota, a pljuvat po Pedriju meni dovoljno govori...
Vezni red Francuske je solidan, ali bez kreacije. Medutim, njima ni ne treba puno kreacije kad imas masinu naprijed. Prvi favorit prvenstva, ali nisu drugi daleko...