SP 2026 - Skupina J - Argentina - Austrija - Alžir - Jordan

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
17. lipnja 2026. u 03:43

Marciniak jedna od najvecih sudackih prevara.

Cisti crveni i jos 2 jaka faula za žuti, a on na 0 

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
17. lipnja 2026. u 03:44

Milky1950 je napisao/la:

Koja sramota od sudenja di su ovo govno od sudca stavili na ovu utakmicu znaci crveni ka kuca a ne da nije dobia crveni nego je proslo ka da je obican faul niti zutog fuj 

Vidi cijeli citat


Suci da su mu dali crveni nebi više vidjeli fifina natjecanja. 

 Messijeva utakmica je par desetaka miliona zarade . Infantino je gore na tribinama...

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
17. lipnja 2026. u 03:48

Da je tak netko Messija nagazio, bio bi crveni i 6 utakmica kazne. Smiješno sve u svemu

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
17. lipnja 2026. u 03:57

Ma jedva cekan da se umirove i on i Ronaldo sve su to isti supci jedan je Luka Modric.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
17. lipnja 2026. u 04:03

Bas se provukao Messi, ono je lako mogao biti crveni.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
17. lipnja 2026. u 04:46

Svaka čast Messiju. Argentina djeluje nadmoćno. Odmah u prvoj utakmici istaknuli kandidaturu za obranu naslova.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
17. lipnja 2026. u 05:57

GOAT pokazuje klasu i u 39.godini. 

Privilegija je bila gledati njega i C. Ronalda zadnjih 20-ak godina. Nadam se da cemo ih i ovdje gledati sto dulje...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.163
17. lipnja 2026. u 06:24

golčina romano schmid, austrija 1:0

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
17. lipnja 2026. u 06:53

Austrija prestala igrati nakon zabijenog gola. Jordan jako dobar, zasluzili su zabiti. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
17. lipnja 2026. u 07:16

krasan gol, preciznije ne mozes

  • Najnovije
  • Najčitanije