SP 2026 - Skupina J - Argentina - Austrija - Alžir - Jordan

123
...
91011
...
181920
malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.163
22. lipnja 2026. u 19:21

messi ništa, penzija čeka...

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.931
22. lipnja 2026. u 19:25

Mozda prerano sudim, mozda se i on sam jos "dozira" i važe i ima jos rezerve, al ne izgleda mi Messi nesto mocno danas.

Vide se godine ipak na njemu. To sto ne trci bez lopte, ionako to ne radi godinama, ali nespecificno trom na lopti.. nema mi tu nekako one moci koju je jos imao na zadnjem SPu. Al vidjeti cemo, kazem, mozda se jos deda cuva i važe protivnika.

Miriše na titule
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.277
22. lipnja 2026. u 19:27

Lionel Messi

Audaces fortuna juvat
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
22. lipnja 2026. u 19:28

Luis Garcia je napisao/la:

Mozda prerano sudim, mozda se i on sam jos "dozira" i važe i ima jos rezerve, al ne izgleda mi Messi nesto mocno danas.

Vide se godine ipak na njemu. To sto ne trci bez lopte, ionako to ne radi godinama, ali nespecificno trom na lopti.. nema mi tu nekako one moci koju je jos imao na zadnjem SPu. Al vidjeti cemo, kazem, mozda se jos deda cuva i važe protivnika.

Vidi cijeli citat


A mislim zabio je tri gola u prvoj utakmici...Sad je tu mogao imati još 2 nakon prvih 20 minuta.

Usporio je, al je i dalje tehnički majstor i savršeno osjeti prostor za gol. Nebi se čudio da na ovom Svjetskom utrpa najviše do sad. 

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
22. lipnja 2026. u 19:30

Najgorih 30min WC-a do sada?

Brodeur30
Brodeur30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.228
22. lipnja 2026. u 19:34

Jako je los Messi za svoje standarde, ali mislin da bi svatko  prije reka da je ova utakmica anomalija nego ona protiv Alzira

What I'm working for is something more than free
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
22. lipnja 2026. u 19:36

allen je napisao/la:

Najgorih 30min WC-a do sada?

Vidi cijeli citat


Mislim da je bilo ipak puno gorih

Sinoc Belgija-Iran mi pada na pamet i BiH-Svicarska

MHDP
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
22. lipnja 2026. u 19:37

Austrijanci igraju hrabro u posjedu, riskiraju s dosta igrača visoko ali nakon pola sata nisu za to dobili ništa zauzvrat, ni jednu izglednu šansu.

A s druge strane mogli su primit par golova..

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
22. lipnja 2026. u 19:38

Kakva su nova pravila? FIFA brine za hidraciju, al kad igrač dobije laktom u glavu sudac ne zaustavlja igru ?!

LUDBREG
LUDBREG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.490
22. lipnja 2026. u 19:39

malomorgen je napisao/la:

messi ništa, penzija čeka...

Vidi cijeli citat

Ipak će malo pričekati

123
...
91011
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije