SP 2026 - Skupina J - Argentina - Austrija - Alžir - Jordan

123
...
111213
...
171819
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.383
22. lipnja 2026. u 19:48

ZB10 je napisao/la:

Messi ima 4 gola nakon utakmice i pol i upravo je postao najbolji strijelac u povijesti SP-a 

.. znači možda bi netko u ovim trenucima trebao provjeriti Ronalda jel mu dobro, da nema nekih oštrih predmeta i blizini i sl 😁

Vidi cijeli citat


Mislim da mu je lakše uz Georginu...

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
22. lipnja 2026. u 19:49

Luis Garcia je napisao/la:

Mozda prerano sudim, mozda se i on sam jos "dozira" i važe i ima jos rezerve, al ne izgleda mi Messi nesto mocno danas.

Vide se godine ipak na njemu. To sto ne trci bez lopte, ionako to ne radi godinama, ali nespecificno trom na lopti.. nema mi tu nekako one moci koju je jos imao na zadnjem SPu. Al vidjeti cemo, kazem, mozda se jos deda cuva i važe protivnika.

Vidi cijeli citat

Ostario čovjek. Kao i Modrić, James, Đoković... I dalje klase, ali godine se osjete. 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
22. lipnja 2026. u 19:49

Oni mogu sto zele, ovaj udara sa ledja po nogama, ne postoji zuti karton za suca.

dm180
dm180
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.06.2014.
Poruka: 754
22. lipnja 2026. u 19:50

Na stranu Messi, u zavrsnici će opet zabiti, neovisno koliko se kreće, pronaći će svoj prostor bar 2-3 puta na utakmici.

Ali ova ciganlija Argentinaca, grubi startovi, svađe i oprošteni žuti od ovog Egipatskog zgubidana, e to već iritira i podsjeća na kriterij iz Katra.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
22. lipnja 2026. u 19:51

ovaj tretman Argentine mi mirise na to da se njih mora gurati makar do finala, ako ne do obrane titule jer kao Messi je zasluzio da osvoji titulu za oprastaj, no valjda je to vec neko konstatirao

[uredio narada108 - 22. lipnja 2026. u 19:52]
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.383
22. lipnja 2026. u 19:52

Ciferšlus je napisao/la:

Oni mogu sto zele, ovaj udara sa ledja po nogama, ne postoji zuti karton za suca.

Vidi cijeli citat


Reprezentacije su jedno, ali suci iz različitih zemalja tj kontinenata donose neujednačen kriteriji. U Europi bez obzira na Britance gdje se igra čvršće je daleko manje nego kad imaš suce iz Afrike i Azije gdje se toleriraju neke drugačije stvari...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
22. lipnja 2026. u 19:54

Točno je i to što govorite, Argentina je valjda najprljavija reprezentacija. Od ovih boljih, uopće bez konkurencije po prljavštinama i ciganluku... Ne može njima sudit neki tamo lijevi sudac, ja bi im slao Sieberta svaku utakmicu.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
22. lipnja 2026. u 19:54

Kriterij ovo ono, mozemo se mi zaliti na stosta, gresaka ima itd ali odnos sudaca prema Argentini je sramotan, vec drugi turnir. Lautaru su vec dva zuta kartona opreosteni.

 

Udaraju laktom, po nogama, suci slijepi gluhi. Kao da imaju upute kako suditi kad ovi igraju.

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
22. lipnja 2026. u 19:58

Ne zna kako ljudi mogu navijati za Argentinu, kada ih se malo takne valjaju se pola sata, ali zato udaraju nemilosrdno i to bez kartona.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
robit
robit
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 130
22. lipnja 2026. u 20:00

Najantipatičnija reprezentacija definitivno. 

123
...
111213
...
171819
  • Najnovije
  • Najčitanije