Svjetsko prvenstvo 2026 - završnica

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.010
danas u 11:04

kad sam kod toga, po prikazanom bi Kanada bila favorit, ali JARani se vidljivo dižu kroz turnir. Počeli su kao hrpa građana skupljenih po ulici, u drugoj s Česima su pokazali zube, a da bi na kraju rutinski pobijedili Koreju

s obzirom da se igra u Kaliforniji, ovo je prvi puta da formalni domaćin SP igra svoju utakmicu u nekoj drugoj zemlji

 

i to bi mogla biti varijabla i mali minusić za CAN

 

radije bih da prođe Kanada jer mi se sviđa njihov bezbrižni fliper nogomet iz tvornice RedBulla

[uredio ian wright - 28. lipnja 2026. u 11:05]
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.860
danas u 11:04

Goldiakis je napisao/la:

Na jednoj strani ždrijeba teško klanje, a na drugoj više - manje šetnjica za Argentinu do polufinala. Ne znam kad su se zadnji put susreli sa Brazilom na SP, ali bio bi red ovaj put.

Brazil i Engleska su isto veliki favoriti do četvrtfinala.

Vidi cijeli citat


U Italiji 1990. To je ona utakmica s čuvenom svetom vodicom.

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 87
danas u 11:05

ian wright je napisao/la:

satnica po našem vremenu

 

Vidi cijeli citat

Može radni narod čak nešto i pogledati, Brazil Japan, Norveška-Bjelokosti, Španjolska Austrija

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.010
danas u 11:09

vidio sam nula minuta Alžira ovo SP: igrali su sve u pet ujutro, a i sa Švicom igraju u pet ujutro. Tek petu njihovu utakmicu bi mogao pogledati

 

mogao bih za eksperta u studio HTV jer imam istu minutažu odgledanog Alžira

[uredio ian wright - 28. lipnja 2026. u 11:12]
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 346
danas u 11:22

Ima tu već nekoliko poslastica:

Nizozemska-Maroko,

Portugal-Hrvatska,

Brazil-Japan,

Slonovi-Norveška,

Meksiko-Ecuador.

Za nas će biti također interesantna Španjolska-Austrija.

Bosanci u nadi da će preveslati velesilu (još ne u nogometu) a naš Ŝvedo-Makedonac, Štefan, more još jednom i zadnji put obuć ŝvedski dres pred TV i predano navijat za "kralja i otadžbinu".

 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.759
danas u 11:40

bil sam uvjeren da domacini igraju sve doma

Domovine sin
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 410
danas u 11:44

Kanada je precijenjena. Puno trce, ali rade previse tehnickih pogresaka. Ok, jesu favoriti, ali JAR ima itekako sanse proci

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.140
danas u 12:18

Kanada je brza i to je to. Vec protiv Svice nisu mogli toliko trcati, rapidno im padne ugrozba protivnickog gola.

 

A i kod ugrozbe, promase kisu boziju.

 

USA je meni puno kvalitetnija ekipa, sto se i po imenima da zakljuciti. Mislim ako govorimo o slicnom stilu ping pong nogometa. 

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 191
danas u 12:30

ian wright je napisao/la:

tema za raspravu o završnici prvenstva

 

da li da se otvara tema za svaki krug ili jedna tema za sve?

Vidi cijeli citat
Treba ukinut 48 repki i vratit 32. Kaj je ovo? Imaš Hrvatska Portugal , Maroko Nizozemska i Japan brazil, a onda vidiš parove poput Kanade i Afrike, Australije i Egipta i Amerike i Bosne. Potpuno neujednačeno. Apsurdno je da Gana i Bosna imaju lakši ždrijeb kao treći nego mi i npr. Nizozemci i Japanci kao drugi. Znači da ćemo u osmini vjv gledati Egipat i Kanadu , a Maroko i Portugal ne.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.644
danas u 12:33

Od Europljana u grupi ispali samo oni koji su na SP otisli iz doigravanja. Jedino Svedska prosla...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije