Svjetsko prvenstvo 2026 - završnica

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.735
danas u 12:36

Satnice su svakakve, nema šanse da sve pogledam pogotovo kad ima ovoliko ekipa.

Dojma sam kao da od osmine finala počinje svjetsko. Jbt da šesnaestina finala. 

[uredio The Phantom - 28. lipnja 2026. u 12:39]
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.645
danas u 12:36

Goldiakis je napisao/la:

Na jednoj strani ždrijeba teško klanje, a na drugoj više - manje šetnjica za Argentinu do polufinala. Ne znam kad su se zadnji put susreli sa Brazilom na SP, ali bio bi red ovaj put.

Brazil i Engleska su isto veliki favoriti do četvrtfinala.

Vidi cijeli citat

Ovo je SP, nema tu "setnjice". Osim toga, Kolumbija je do sad pokazala vise od bilo kojeg moguceg protivnika Spanjolske do polufinala...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.653
danas u 13:34

Tu sam trebao ostaviti komentar. S obzirom na ždrijeb Argentini bi trebali pisati 1/2 već sada.

Iako u nogometu nikada ne znaš ovo je stvarno autoput.

  • Najnovije
  • Najčitanije