Svjetsko prvenstvo 2026 - završnica/šesnaestina finala

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.736
danas u 12:36

Satnice su svakakve, nema šanse da sve pogledam pogotovo kad ima ovoliko ekipa.

Dojma sam kao da od osmine finala počinje svjetsko. Jbt da šesnaestina finala. 

[uredio The Phantom - 28. lipnja 2026. u 12:39]
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.645
danas u 12:36

Goldiakis je napisao/la:

Na jednoj strani ždrijeba teško klanje, a na drugoj više - manje šetnjica za Argentinu do polufinala. Ne znam kad su se zadnji put susreli sa Brazilom na SP, ali bio bi red ovaj put.

Brazil i Engleska su isto veliki favoriti do četvrtfinala.

Vidi cijeli citat

Ovo je SP, nema tu "setnjice". Osim toga, Kolumbija je do sad pokazala vise od bilo kojeg moguceg protivnika Spanjolske do polufinala...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.653
danas u 13:34

Tu sam trebao ostaviti komentar. S obzirom na ždrijeb Argentini bi trebali pisati 1/2 već sada.

Iako u nogometu nikada ne znaš ovo je stvarno autoput.

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 974
danas u 14:22

MARE1984 je napisao/la:

Tu sam trebao ostaviti komentar. S obzirom na ždrijeb Argentini bi trebali pisati 1/2 već sada.

Iako u nogometu nikada ne znaš ovo je stvarno autoput.

Vidi cijeli citat


Ne znam, sinoc mi ona Kolumbija izgledala mocno, to bi eventualno moglo bit gusto...dobro se poznaju, a i u kvalifikacijama su medusobno bili bolji (2-1 i 1-1)

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.284
danas u 14:24

 Meni isto Kolumbija odlicno izgleda, pogotovo ako se malo skockaju ispred protivnickog gola. No ima jos dosta do potencijalnog meca s Argentinom.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.196
danas u 15:19

Četvrtfinala:

Francuska-Maroko

Španjolska-Belgija

Brazil-Engleska

Argentina-Kolumbija

E to će biti spektakli. Pravo Svjetsko prvenstvo.

Goldiakis
Goldiakis
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.05.2020.
Poruka: 610
danas u 15:36

Vilenjak je napisao/la:

bil sam uvjeren da domacini igraju sve doma

Vidi cijeli citat


Igrali bi do četvrtfinala da su bili 1. u grupi kao npr. Meksiko. Znači još 2 utakmice u KO.

[uredio Goldiakis - 28. lipnja 2026. u 15:36]
Goldiakis
Goldiakis
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.05.2020.
Poruka: 610
danas u 15:39

danchy je napisao/la:

Od Europljana u grupi ispali samo oni koji su na SP otisli iz doigravanja. Jedino Svedska prosla...

Vidi cijeli citat


Škoti su išli izravno!

  • Najnovije
  • Najčitanije