Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
17. lipnja 2026. u 21:03

Svaki put kad netko u studiju kaže (Vedran Ješe) pa da ili tako da, popijte gutljaj alkohola. Sutra se nećete moći dignuti. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
17. lipnja 2026. u 21:12

The Phantom je napisao/la:

Svaki put kad netko u studiju kaže (Vedran Ješe) pa da ili tako da, popijte gutljaj alkohola. Sutra se nećete moći dignuti. 

Vidi cijeli citat


Stručniji smo mi ovdje na forumu nego neki tamo "stručni" komentatori.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.236
17. lipnja 2026. u 21:29

Danas je Onlyarmy rekao da su mozda trebali vise analizirat Kongo. Ko bi rekao

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
17. lipnja 2026. u 22:37

Batigol...čudo.    Fruk umjesto Luke i razvaljujemo!

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.140
17. lipnja 2026. u 22:52

spektakularno prvo poluvreme eng vs cro.

Heja Sverige
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
17. lipnja 2026. u 23:01

.

Audaces fortuna juvat
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.140
17. lipnja 2026. u 23:22

englesku trenutno bobardiraju hrvatska s teska artelerije ali livakovic ulaze u forma koj imao na sp 2022.

Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.140
18. lipnja 2026. u 00:02

odlicna utakmica u texas. najbolja na sp. 2 dobri ekipi i nema sumlja da i hrvatska ce igra doigruvanje.

Heja Sverige
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.552
18. lipnja 2026. u 00:40

Šapitu ogroman palac dolje za dovodenje kriminalca brune marica u studio drzavne televizije, sramota

MHDP
ginter
ginter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.03.2015.
Poruka: 2.235
18. lipnja 2026. u 00:57

A ovi 'merkanci, njihovi kamermani i režiseri (ako uopće još postoje, ako nije sve preuzeo AI) ne znaju raditi prijenose nogometnih utakmica. Minimalna grafika, a detalje koje bi trebali više puta prikazat, zumirano, oni to zanemaruju. 

[uredio ginter - 18. lipnja 2026. u 01:01]
"Kdor ne skače, ni Slovenc hej, hej ,hej"
  • Najnovije
  • Najčitanije