Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 964
18. lipnja 2026. u 01:00

ginter je napisao/la:

A ovi 'merkaci, njihovi kameramani i režiseri (ako uopće još postoje, ako nije sve preuzeo IAI) ne znaju raditi prijenose nogometnih utakmica. Minimalna grafika, a detalje koje bi trebali više puta prikazat, zumirano, oni to zanemaruju. 

Vidi cijeli citat


Kad smo kod grafike, na pocetku kod sastava se linije listaju od lijeve strane prema desnoj. Jel to samo na ovom prvenstvu, ili samo nisam prije primjetio?

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
18. lipnja 2026. u 07:01

Colchoneros je napisao/la:

Šapitu ogroman palac dolje za dovodenje kriminalca brune marica u studio drzavne televizije, sramota

Vidi cijeli citat


Samo prigovarajte svi, HDZ dodaje gas i današnji gosti u studiju su Mateša, Banožić na Zoomu, a u posebnom segmentu će nam žena i kćer onog direktora iz Šibenika obasniti kolike su Englezi naaakaze. 

227398
Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.084
18. lipnja 2026. u 09:53

Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
18. lipnja 2026. u 17:24

Šta je ovo da se ne sudi penal niti se VAR javlja? Gana nije dobila čist penal. Francuska također. 

kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.461
18. lipnja 2026. u 18:50

Atmosfera na tekmi Češka - JAR kao u doba korone

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
18. lipnja 2026. u 19:21

Barem nema VUVUZELA 👂

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
ooolongjohnson
ooolongjohnson
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.07.2015.
Poruka: 369
18. lipnja 2026. u 20:37

Jedino šta me iznerviralo kod naših komentatora, umisto službenog naziva grada Ciudad de México koriste engleski prijevod Mexico City

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 188
18. lipnja 2026. u 21:57

Danas Jozinović dobar u studiju

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
18. lipnja 2026. u 22:04

ooolongjohnson je napisao/la:

Jedino šta me iznerviralo kod naših komentatora, umisto službenog naziva grada Ciudad de México koriste engleski prijevod Mexico City

Vidi cijeli citat

Ufam se da se Meksikanci koji prate utakmicu sa hrvatskim komentatorom neće uvrijediti. Dobro Meksikanci ga ionako samo zovu D.F. ( de efe).

AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 63
18. lipnja 2026. u 22:59

Tema proširenja prvenstva je već prožvakana i stvarno se može argumentirat i za i protiv, ali vracanje sustava da i treći prolaze (zanimiljivo, baš u USA 94' zadnji put) je pun pogodak. 

U sustavu s 2 koja prolaze, ekipe koje su imale 0 bodova nakon 2 kola bi uglavnom ispale i igrale nezainteresiramo zadnje kolo, ovako mogu i samo s pobjedom u zadnjem kolu dalje.

  • Najnovije
  • Najčitanije