Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
21. lipnja 2026. u 11:26

ian wright je napisao/la:

a dobro, bio je shitstorm i na Gvardiola na EP 2021, pa je nekako preživio

Vidi cijeli citat

Točno san na to mislija. Onda me to užasno živciralo, živcira me i sad sa drugim tinejđerom. Priživija je, priživit će i Vuška (iako ništa baš očito loše nije napravija) al to se jednostavno ne radi! Udarat po tinejđeru je baš manjak muda i kućnog odgoja

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
21. lipnja 2026. u 11:27

Lukkk je napisao/la:

Ja i dalje ne vidim nikakvu pljuvacinu po Vuskovicu.

Vidi cijeli citat


ma ništa, osim što je kompletna emisija Americana dan poslije utakmice bila posvećena segmentu pljuvanja 30min po 19god Vuškoviću i postavljanjem njega kao jedinog pedra

a predvodio je Dalićev prijatelj koji je bio s njim na kavi par dana prije prvenstva Ivković 

doslovno su otvorili emisiju s: svi koji vele da je Modrić kriv za penal su idioti jer se to događa i nakon toga Vušković kriv za sve golove

[uredio dajmituprijavuvecjednom - 21. lipnja 2026. u 11:28]
I'm not mean, you're just a sissy.
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
21. lipnja 2026. u 11:34

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Ja i dalje ne vidim nikakvu pljuvacinu po Vuskovicu.

Vidi cijeli citat


ma ništa, osim što je kompletna emisija Americana dan poslije utakmice bila posvećena segmentu pljuvanja 30min po 19god Vuškoviću i postavljanjem njega kao jedinog pedra

a predvodio je Dalićev prijatelj koji je bio s njim na kavi par dana prije prvenstva Ivković 

doslovno su otvorili emisiju s: svi koji vele da je Modrić kriv za penal su idioti jer se to događa i nakon toga Vušković kriv za sve golove

Vidi cijeli citat

Tko dozivljava Ivkovica, kao i Brunu Marica, ajde molim te.

Releventnim smatram, recimo, ovaj forum gdje ga nitko ne pljuje, moj krug ljudi od nas 20tak koji cine vecinom Dinamovci pa ga nitko nije popljuvao, vise su nastradali Gvardiol, Modric, Dalic.

Vecina medija ga spominje najvise u kontekstu transfera.

Ako se mijenja formacija, jedan ispada, ne vidim tragediju da to bude bas Vuskovic, kao sto nebi pravio problem ni da to bude Sutalo.

Tak da, treba malo smanjit dozivljaje.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
21. lipnja 2026. u 11:35

Ne treba nitko ispasti zbog promjene formacije, barem ne u obrani...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
21. lipnja 2026. u 11:37

Nikoga ne zanimaju klaunovi na tv-u. Problem je sto je ocito Dalic od njega odlucio napraviti "pedra". 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
21. lipnja 2026. u 11:44

Dalic je dosad vec zajebao i sefa i stanicu igrama i izjavama oko formacije, katastrofalnim izborom igraca( pozicijski vise, ne po imenima) tako da, ako i napravi pedra od Vuskovica nebi to bilo nista neocekivano od njega.

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
21. lipnja 2026. u 11:58

Dosta toga je zajebao Dalić. Mario Pašalić na def veznom. Gvardiol i Kovačić koji nisu spremni. Pa onda nemaš zamjenu za Gvardiola (lijevi bek). Pa onda imaš zamjenu Jakića za desnog beka a ne kao def veznog koji jedini ima pravu defanzivnu igru. 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
21. lipnja 2026. u 13:11

Kakav pedro? Izgleda da će protiv Paname u prvih 11 igrati Budimir, da li to znači da je i Musa pedro?

Normalna stvar da će rotirati igrače, turnir je dug...

Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 380
21. lipnja 2026. u 13:13

ian wright je napisao/la:

a dobro, bio je shitstorm i na Gvardiola na EP 2021, pa je nekako preživio

Vidi cijeli citat


Pa bio je i nitko normalan to nije podrzao. Problem je sto sad vec konstantno trazino krivce u deckima koji zadnji mogu biti krivi. Da je Vuskovic zajebao sefa i stanicu a svi ostali bili na eazini pa ko ga jebe profi si. Al kraj smjesnog Modrica i kriminalnog Gvardiola koji su tu ipak neke mange izvlaciti statistike od klinca koji debitira maltene je  bolesno.

Od menw podrsku ima i Modric i Josko kao i Vusko ali alo cemo nekog popljuvat onda to sigurno nije i ne smije biti Vuskovic

 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
21. lipnja 2026. u 13:19

To je Dalicev MO. Tako je nastradao i Rebic nakon EP2021. Svali krivnju na drugoga da ne ispadne da je problem u tebi ili neznalicama koje si skupio u "strucnom" stozeru...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!