dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
Lukkk je napisao/la:
Ja i dalje ne vidim nikakvu pljuvacinu po Vuskovicu.
Vidi cijeli citat
ma ništa, osim što je kompletna emisija Americana dan poslije utakmice bila posvećena segmentu pljuvanja 30min po 19god Vuškoviću i postavljanjem njega kao jedinog pedra
a predvodio je Dalićev prijatelj koji je bio s njim na kavi par dana prije prvenstva Ivković
doslovno su otvorili emisiju s: svi koji vele da je Modrić kriv za penal su idioti jer se to događa i nakon toga Vušković kriv za sve golove
Vidi cijeli citat
Tko dozivljava Ivkovica, kao i Brunu Marica, ajde molim te.
Releventnim smatram, recimo, ovaj forum gdje ga nitko ne pljuje, moj krug ljudi od nas 20tak koji cine vecinom Dinamovci pa ga nitko nije popljuvao, vise su nastradali Gvardiol, Modric, Dalic.
Vecina medija ga spominje najvise u kontekstu transfera.
Ako se mijenja formacija, jedan ispada, ne vidim tragediju da to bude bas Vuskovic, kao sto nebi pravio problem ni da to bude Sutalo.
Tak da, treba malo smanjit dozivljaje.