Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
21. lipnja 2026. u 14:14

Ne igram nogomet, ne pratim nogomet, ne zanima me nogomet,ne volim nogomet.

Ukratko veliki sam anti - nogometaš. 

[uredio Netko18 - 23. lipnja 2026. u 19:18]
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
21. lipnja 2026. u 14:52

Lako ie moguće da u grupama A,B,C,D,E i F trećeplasirani neće imati 4 boda nego 3 maksimalno. 

ginter
ginter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.03.2015.
Poruka: 2.235
21. lipnja 2026. u 19:26

Vadi Olma van,  ja gasim televizor, dalje me ne zanima. Potpuno jednako kao i dok je Wenger izvlačio Eduarda iz igre, dalje me ne zanima.

"Kdor ne skače, ni Slovenc hej, hej ,hej"
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
21. lipnja 2026. u 19:31

ginter je napisao/la:

Vadi Olma van,  ja gasim televizor, dalje me ne zanima. Potpuno jednako kao i dok je Wenger izvlačio Eduarda iz igre, dalje me ne zanima.

Vidi cijeli citat

Da, potpuno jednako 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
21. lipnja 2026. u 20:28

Kad čujem ove intervjue sa igračima na nizozemskom ili skandinavskom, pola engleskih riječi pola njihov arshgha gomashzga moram dva put provjeriti jel imam moždani pa ne prepoznajem što drugi govore na engleskom ili je stvarno drugi jezik i sve je uredu, bar za sada :) 

[uredio zovche - 21. lipnja 2026. u 20:29]
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.411
21. lipnja 2026. u 20:29

Lagani off topic za SP 2030.

https://sportnet.hr/vijesti/nogomet/madrid-i-casablanca-u-utrci-za-finale-svjetskog-prvenstva-2030-godine/628027/

Maroko dodatno ističe kako bi finale u Casablanci imalo i simboličnu vrijednost jer bi se po prvi put u povijesti završna utakmica Svjetskog prvenstva igrala na afričkom tlu.

 

A SP 2010. se nije dogodilo? Johannesburg nije afrički?

Ili je negdje zapelo u prijevodu?

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
21. lipnja 2026. u 20:38

Weasley je napisao/la:

Lagani off topic za SP 2030.

https://sportnet.hr/vijesti/nogomet/madrid-i-casablanca-u-utrci-za-finale-svjetskog-prvenstva-2030-godine/628027/

Maroko dodatno ističe kako bi finale u Casablanci imalo i simboličnu vrijednost jer bi se po prvi put u povijesti završna utakmica Svjetskog prvenstva igrala na afričkom tlu.

 

A SP 2010. se nije dogodilo? Johannesburg nije afrički?

Ili je negdje zapelo u prijevodu?

Vidi cijeli citat


Maroku je bliža USA, Mexico i Brazil neko Joburg, pa im je to bit će kao da je bilo finale na Antarktici 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.411
21. lipnja 2026. u 20:51

Update nakon ESP - KSA

12 - broj golova između 1. i 10. minute

8 - broj autogolova

15 - broj golova od 90. minute do kraja

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ginter
ginter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.03.2015.
Poruka: 2.235
21. lipnja 2026. u 20:51

Weasley je napisao/la:
finale u Casablanci imalo i simboličnu vrijednost jer bi se po prvi put u povijesti završna utakmica Svjetskog prvenstva igrala na afričkom tlu. A SP 2010. se nije dogodilo? Johannesburg nije afrički?
Vidi cijeli citat
Ma, to ti je ono JAR se kulturološki ubraja u zapadni svijet, slično kao i Novi Zeland i Australia, ovi vjerojatno ciljaju na nešto što bi se moglo nazvati islamska Afrika, islamski svijet, to je njima u glavi,

"Kdor ne skače, ni Slovenc hej, hej ,hej"
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
22. lipnja 2026. u 03:23

ginter je napisao/la:

Weasley je napisao/la:
finale u Casablanci imalo i simboličnu vrijednost jer bi se po prvi put u povijesti završna utakmica Svjetskog prvenstva igrala na afričkom tlu. A SP 2010. se nije dogodilo? Johannesburg nije afrički?
Vidi cijeli citat
Ma, to ti je ono JAR se kulturološki ubraja u zapadni svijet, slično kao i Novi Zeland i Australia, ovi vjerojatno ciljaju na nešto što bi se moglo nazvati islamska Afrika, islamski svijet, to je njima u glavi,

Vidi cijeli citat

ne, radi se više o podijeli na suprasaharski i subsaharski dio kontinenta. a moguće je i da je autor jednostavno glup ili premlad.

kod njemačkog sportskog portala kicker je netko pisao da je prolaz trećeplasirane ekipe novitet za sp ...

esse quam videri. (marcus tullius cicero)