Svašta se može dogoditi u zadnjem kolu grupne faze, ali po rezultatima i rasporedu realno je da će svi koji skupe 3 boda s gol razlikom koja nije u minusu 99% proći.
Z. Otoci trebaju bod protiv Saudijske Arabije i 99% su u playoffu. Ultra simpatična ekipa. Chat objašnjava da ukoliko izbore to 3. mjesto, a realno je da hoće, da je vjerojatni protivnik s velikim postotkom Argentina. Vjerujem da su Mesiju pune gaće govana zbog Vozinhe, popularnog bakice.
Da ne moram raditi, ja bi ovo prvenstvo svaku utakmicu gledao cijelu noć, jer nitko ne može reći da nije zanimljivo.
Još kada Bosna natsmbura Katar pa izvjesno odu na Nijemce, bit će to melem za uši slušati Sabahudina i cijelu tu plejadu koja je s plasmanom BIH spoznala kako izgleda raj.
Za Iran vjerojatno navijaju svi, osim glupljeg djela Amerike, a to je tamo većina, pa ako dobiju bod protiv Egipta u zadnjem kolu, eto i njih u playoffu.
I nitko valjda ne očekuje da SAD ispadne prije polufinala, to je fiksno. Tako da će nakon prve stva popularni soker postati futbol i preuzeti primat onom drugom futbolu koji je nama ustvari ragbi.
A vidimo i kako se Paragvaj dignuo iz pepela. Jedva čekam vidjeti najveći bunker u povijesti nogometa s kime god budu igrali u prvoj utakmici playoffa. Očekujem 0-0, produžetke, penale. A znamo da kažu da su penali lutrija. Imati će Paragvaju veliki teret braniti čast južnoameričkog nogometa nakon šta će Urugvaj i Ekvador izvjesno doma već nakon grupne faze