Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 110
22. lipnja 2026. u 05:38

Svašta se može dogoditi u zadnjem kolu grupne faze, ali po rezultatima i rasporedu realno je da će svi koji skupe 3 boda s gol razlikom koja nije u minusu 99% proći. 

Z. Otoci trebaju bod protiv Saudijske Arabije i 99% su u playoffu. Ultra simpatična ekipa. Chat objašnjava da ukoliko izbore to 3. mjesto, a realno je da hoće, da je vjerojatni protivnik s velikim postotkom Argentina. Vjerujem da su Mesiju pune gaće govana zbog Vozinhe, popularnog bakice. 

Da ne moram raditi, ja bi ovo prvenstvo svaku utakmicu gledao cijelu noć, jer nitko ne može reći da nije zanimljivo. 

Još kada Bosna natsmbura Katar pa izvjesno odu na Nijemce, bit će to melem za uši slušati Sabahudina i cijelu tu plejadu koja je s plasmanom BIH spoznala kako izgleda raj. 

Za Iran vjerojatno navijaju svi, osim glupljeg djela Amerike, a to je tamo većina, pa ako dobiju bod protiv Egipta u zadnjem kolu, eto i njih u playoffu. 

I nitko valjda ne očekuje da SAD ispadne prije polufinala, to je fiksno. Tako da će nakon prve stva popularni soker postati futbol i preuzeti primat  onom drugom futbolu koji je nama ustvari ragbi. 

A vidimo i kako se Paragvaj dignuo iz pepela. Jedva čekam vidjeti najveći bunker u povijesti nogometa s kime god budu igrali u prvoj utakmici playoffa. Očekujem 0-0, produžetke, penale. A znamo da kažu da su penali lutrija. Imati će Paragvaju veliki teret braniti čast južnoameričkog nogometa nakon šta će Urugvaj i Ekvador izvjesno doma već nakon grupne faze

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
22. lipnja 2026. u 09:07

Mislio sam nakon što je Endrick zaigrao protiv Haitija da će Brazilci napokon stati s memovima o njemu i Ancelottiju, boy was I wrong.. 😂

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
22. lipnja 2026. u 10:58

ne pratim meme-scenu. O čemu se radi?

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
22. lipnja 2026. u 11:01

dva moja crna konja (Ekvador, Urugvaj) ispali konjetine... ostala mi Kolumbija, a njima sam najmanje vjerovao...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
22. lipnja 2026. u 11:15

ian wright je napisao/la:

ne pratim meme-scenu. O čemu se radi?

Vidi cijeli citat

Ma sve kao na foru da Ancelotti mrzi Endricka i ne želi mu dat da igra. Samo upiši Endrick u twitter i sve će ti biti jasno 

Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.081
22. lipnja 2026. u 11:22

ian wright je napisao/la:

ne pratim meme-scenu. O čemu se radi?

Vidi cijeli citat


https://x.com/i/status/2068235444139995150

 

Primer jednog 😁 

Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
22. lipnja 2026. u 11:34

Meni je Tunis najveće razočaranje dosadašnjeg dijela Prvenstva. Za Tursku još nekako možeš i reći da nisu imali baš sreće (iako, i oni su podbacili, definitivno), ali ovi u dvije utakmice dvije lagane blamaže, i to ne protiv elitnih reprezentacija. Reprezentacije iz sjeverne Afrike uvijek sam smatrao nezgodnima i tvrdima, neovisno radi li se o Egiptu, Alžiru, Tunisu ili Maroku, ovakav nastup mi je totalno neobjašnjiv. Očito tamo ima i nenogometnih faktora.

A i ove južnoameričke reprezentacije iz drugog šešira (Urugvaj, Paragvaj, Ekvador, Kolumbija..) nisu oduševile baš.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.671
22. lipnja 2026. u 14:33
I'm not mean, you're just a sissy.
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.277
22. lipnja 2026. u 15:36

Image

Audaces fortuna juvat
tamburalo
tamburalo
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 559
22. lipnja 2026. u 16:22

dadoo je napisao/la:

Image

Vidi cijeli citat


jede mala kvasac svaki dan, nadosla 😀

Festina lente